Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor igen vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor igen vagy nem? Múltkor megbeszéltünk egy programot valakivel, aki tetszik. Otthon volt egy kis zűr, alig akartak elengedni.

Figyelt kérdés
A másik azt mondta, hogy neki már kicsit elment a kedve, de ha akarom, attól még menjünk el a programra.Azt mondtam, hogy akkor menjünk... rossz válasz volt?
2009. febr. 22. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz. Megbánnád utólag, ha nem mennétek el. Még így is elsülhet jól a dolog, hogy kicsit elment a kedvetek.
2009. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válasszal, megbánnád! Meg az ilyen találkozásokból szoktak kisülni a legjobb dolgok :) legalábbis nálam. Mert ilyenkor úgy állok hozzá hogy na most már csak azért is felejthetetlen programot csinálok, és jól fogom érezni magam. Ha így állsz hozzá akkor a másik illetőnek is nagyon hamar meghozod a kedvét :)
2009. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Csak azért így mégis kicsit rossz az ember szájíze...

2009. febr. 22. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából ilyenkor szokott az lenni, (mármint ha nem megyünk el, mondván: "majd máskor bepótoljuk"), hogy soha nem lesz már alkalom rá. És elszalasztottuk a lehetőséget.

Nem volt rossz válasz, sőt, lehet, hogy neked sikerül egy kicsit földobnod!

Na meg tartsuk magunkat a kimondott szóhoz! Én nagyon de nagyon tudok haragudni, ha egy program, amit terveztem, nem jön össze, és nem az én hibámból. Sosem mondtam még le megbeszélt programot, vagyis csak 2X, mindkétszer súlyos betegség miat...

2009. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

találkozzatok feltétlen. :)

de légyszi..ird meg majd ide, hogy mi történt?? hogy sült ? engem speciel érdekel!! :)

2009. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a válaszokat :)

És igen, érdemes volt elmenni, abszolút

Most hirtelen nem tudom, ki írta, de valamelyik válaszban írta, hogy ilyenkor szokott jönni -mármint ha elhalasztottuk volna- a "majd máskor" szöveg... tegnap fel is vetődött.. de jó döntés volt, szerintem vagy most, vagy soha

2009. febr. 22. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
én írtam, kettővel a te válaszod fölött. És örülök, hogy jól sikerült a randi :) - mert szavadból azt vettem ki, hogy el is mentetek. :)
2009. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!