Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, ha agyandícsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha agyandícsér és állandóan bókol, akkor már nem érzem annyira izgalmasnak azt, hogy megszerezzem őt?

Figyelt kérdés
Miért, vagy mi okozhatja ezt? Szeretem ha megdícsérnek, és bókolnak, de nekem ez már sok. Mit gondoltok?
2011. márc. 17. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mert ha irreálisan sokat dícsér valaki, akkor azt kezded érezni, hogy nem őszinte, és csak azért teszi, mert így akar bevágódni nálad. Így aztán, ha semmit nem kell mutatnod az elismerésért, mindjárt értékét is veszti az egész.
2011. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a jóból is megárt a sok.Azért, mert nem kell a nőket isteniteni, hanem normalis emberként kell kezelni őket.Azért,mert ti nők a rosszfiukat szeretitek, mert izgalmasak de nyersek és meg kell őket szelidíteni...stb.
2011. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
azért mert a nők hülyék egytől egyig, ha megvan valami az a baj, ha nincs meg akkor meg az a baj
2011. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabriell88 ***** válasza:

Majd kinövöd!

De komolyan.

Úgyanígy voltam én is, dobtam mert túl elérhető volt.Aztán teltek múltak az évek, a rosszabbnál rosszabb kapcsolatok, jöttek mentek.nem éreztem egynél sem, h igazán szeretne, de tanultam belőle.Most újra van kapcsolatom egy év után,Kedves, udvarias, figyelemes, elérhető.:)

idóvel hidd el megtanulod becsülni ezeket a férfiakat, csak kell egy-két pofára esés hozzá.

A mostani páromat nem cserélném el egy macsó, elérhetetlennek tűnő pasira sem!

2011. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. márc. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!