Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy szeretem? Ti, hogy mondtátok el a lánynak, hogy járni akartok vele?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16.

Vasárnap talizunk és el akarom mondani neki,hogy szeretem.

Tudom,hogy majd jön magától,de jó lenne valami tipp,hogy nagyjából mit :/


2011. márc. 17. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

NE MONDD NEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezt a hibát el ne kövesd!


(23 éves sajnos tapasztalt férfi)

2011. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem is a legnagyobb hülyeség elmondani...
2011. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A szerelem és az hogy járni akarsz vele az két különböző dolog. Főleg a kapcsolat elején.

De ha összeakarsz vele jönni csak adj egy szájra puszit vagy csókold meg és akkor leesik neki a tantusz:)

Ha meg nem akarod ezt csak egfyszerűen kérdezd meg tőle, hogy lennél-e a barátnőm:)

2011. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom de nekem ő az első szal félek h elrontom ezért nem vállalok be ilyen szájrapuszikat
2011. márc. 17. 12:05
 5/19 A kérdező kommentje:

És am miért ne kövessem el azt a hibát h elmondom neki ?

Nem azt akarom mondani h halálosan beleszerettem csak azt h nem-e akar velem járni.

Bár nem értem h miért nem mondhatom neki,h szeretem ha egyszer ez az igazság :S

2011. márc. 17. 12:06
 6/19 anonim ***** válasza:

Mert elijeszted azzal, ha már ilyen korán megnyílsz előtte, s olyan mély érzést fejezel ki, mint a szerelem.

Hidd el, sajnos tudom, hogy ilyenkor az esetek többségében negatív irányba mehet a kapcsolat.


(23/F)

2011. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szia :)

én ugyan lány vagyok, de van egy fiú barátom (nem pasim, barátom) aki elmondja a lányoknak, hogy beléjük esett, és valahogy soha nem jön össze neki :/

egy másik fiú barát eléri, hogy beleseressenek, és neki általában összejön :)

sokkal jobb úgy, ha beléd szeret, és nem támadod le :)

2011. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de 1 éve ismerem és érzem,hogy ő is szeret,csak attól félek,h nem szerelemből csak barát.Ezt akarom kideríteni Vasárnap de én akkor sem értem h 1 éve ismerem ugye,szeretem,akkor miért ijeszteném el ? Van sok fiú ismerőse de egyiket sem ismer annyira mint engem
2011. márc. 17. 12:22
 9/19 anonim ***** válasza:

az ,hogy nagyon ismer lehet az is, hogy csak a legjobb fiú barátja vagy. Mikor vasárnap találkoztok inkább nézd a "jeleket" tehát, hogy mennyire megy közel hozzád, hogy néz a szemedbe, meg ilyen dolgokat.


Ha pl közel(szinte már teljesen összeértek) ül melléd a padon vagy valami ilyesmi helyen akkor átkarolhatod.


De ugye jön a másik dolog, hogy nem ismerünk titeket(jellemeteket), mert vannak akik puszikat adnak egymásnak, meg ölelgetik egymást mint 1 pár, de csak barátságból(szerintem ez már több mint 1 barátság, de ők ezt mondták...)

2011. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ÖSSZEJÖTTEM VELE :)
2011. márc. 17. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!