Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok normalis. Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normalis. Szeretem de az agyam lebeszel?!

Figyelt kérdés

eletemben mar volt csomo srac akik tettszettek egy kettobe szerelmes is voltam igazi beleborzongos szerelemnek ez a masodik.

a srac total odavan ertem, iszonyu rendes, helyes, kedves, normalis szoval igazabol tokeletes. 3 evvel idosebb nalam jogosan erzem h csoda ami velem tortenik.


szep lany vagyok mindenki ezt mondja en is elvagyok magammal. szuleim tokeletesek csaladom szuper barataim vannak es imadom oket sokat segitenek szamithatok rajuk.


a problema az hogy ha arra kerul a sor hogy telleg osszejohetnek egy "felistennel" ;) akivel szeretjuk egymast rogton automatikusan tiltakozom. testileg lelkileg minden tiltakozik bennem h pasim legyen. nem nem a szextol felek eszembe sem jutott a szimplan egyuttlenni mert szeretjuk egymast. de nem megy. lemondom rabeszelem magam h csak haver es elbujok a hulyesegem moge...


iszonyu rossz nemtom mer van de negyon eros. es telleg lenyomja az erzeseimet mar amennyire lehet. egyfajta felelem. de miert? mit csinaljak? szegeny fiu..!!! probalom minden erommel tiltakozni ezellen.

mi bajom? mit tegyek?


köszi nagyon az ertelmes valaszokat nagyon szuksegem van rajuk. elegge kivagyok mar. szoval koszi es segitseteek!


16/L


2011. márc. 17. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
gyerek vagy még, később érsz mint a többiek....max erre tudnék gondolni, sztem a te korodban ez még nem gáz, úgy 4-5 év múlva már gáz lenne.....viszont ha nem jó így neked, akkor gondolkozz el, hogy mi nincs rendben nálad, mert valami akkor nagyon el van cseszve benned
2011. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

koszi es igen vmi nem stimmel de nemtom mi...

keson ero lennek? lehet. de ennek pont az ellenkezojet tapasztalom, 18,19 nek szoktak nezni, idosebbek a barataim is a szuleim szerint is eleg erett vagyok. tudom nagyon furcsan hangzik

2011. márc. 17. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
az h testileg mennyinek nézel ki egyáltalán nem biztos, h a belsőddel is összhangban van
2011. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szerintem nem itt a baj.... altalanosan. de szerelem teren lehet. vt mar ilyen nektek?? akar 8 evesen? vagy alapbol fura...?
2011. márc. 17. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem állsz még készen egy kapcsolatra.
2011. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
gyerekes vagy
2011. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

biztos vagy benne hogy arra vágysz,amit leírtál?

az ideálok,álom képek nagyon szépek,és jó érzéssel telik szoktak lenni,de a valóságban is megjelenve,ha csak úgy kapjuk, talán nem értékeljük annyira,ezért nem érzed azt,hogy "megérdemelnéd".

2011. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is túl fiatal vagy még. ilyenkor még nem kell komolyan gondolkozni a kapcsolatokról. próbálkozni kell, bulizni, kiélvezni a szabadságot. majd pár év múlva minden összejön :)
2011. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

koszi nektek :) lehet h igazatok van. :)

elem es elvezem az eletet de nem bulizom. nem szeretek.

2011. márc. 18. 15:27
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki, erről szól az élet.:)
2011. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!