Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alig van fenekem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig van fenekem. Hogyan tehetném kerekké?

Figyelt kérdés
Oldalt egyáltalán nem kerek. Jobb oldalt kb 1cm-rel lentebb van, mivel születésem óta enyhe gerincferdülésem van. 15/L
2011. márc. 18. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt járj gyógytornára, másrészt eddz is fenékre sokat.
2011. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
állj két vállszélességű terpeszbe,és csinálj meg kétnaponta 5x20 gugolást. 2 hét után már látszódni fog :]
2011. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja és ha gugolsz,akkor azt mindenféleképpen egyenes háttal! erre figyelj.
2011. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lehet vele valamit kezdeni (mármint a gerincferdüléssel) genetika. Apámtól örököltem. -.- Meg nagyon picit van hálistennek. Milyen gyakorlatokat javasoltok? Az izom látszik ha befeszítem, de oldalt nincs semmi.
2011. márc. 18. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Lovagolj sokat (ami a hasznodra is fog válni a pasiknál), vagy biciklizz.
2011. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gugolás jót tesz, fiú létemre én is szoktam, nem azért mert seggre edzek vagy vmi, hanem lábaim miatt..:D de érezhetó a különbség, ha azért mozgatod is kicsit, nem csak ölsz rajta egész nap..
2011. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ía guggolás nekem a combomat erősíti. oO Azt a gyakorlatot szoktam csinálni amikor négykézlábra állsz, és a lábad emeled oldalra. : D
2011. márc. 18. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen a combodat erősíti, meg feszül/erősödik rajta a bőr, és mit gondolsz mi tartja össze a feneked? :)
2011. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most, hogy mondod...x D Rendben, köszi. (:
2011. márc. 18. 17:51
 10/11 anonim válasza:
a gugolás nem szélesíti a csipőt?
2011. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!