Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavaró, ha a másik nembeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha a másik nembeli dohányzik? Visszataszítónak tartod?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én nem dohányzom, ezért igen. El tudom viselni hibaként, és együtt tudok élni a párom hibáival, de nagyon zavar. Szerencsére a párom leszokott (részben miattam, pedig nem erőltettem).
2011. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Thurston ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a barátnőm rágyújt (mondjuk nem csinálja gyakran). A szüleim mindketten dohányoznak, talán azért.
2011. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavar. Olyan mintha egy hamutartót nyalogatnék. De hát ez egyéni. Ki így, ki úgy.


17/L

2011. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Undorom a cigitől. Taszítanak a dohányos lányok.
2011. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, egészségkárosító, ráadásul drága szokás függetlenül attól, hogy az illető melyik nemhez tartozik.
2011. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én régebben dohányoztam, de már évek óta abbahagytam. Ennek ellenére nem zavar, ha bárki is dohányzik. Akkor érzem csak zavarónak, ha mondjuk zárt térben elfüstöl egymás után vagy másfél dobozzal, hogy az ember épphogy meg nem fullad.
2011. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzó nők nálam szóba sem jöhetnek.
2011. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Zavaró, visszataszító. Ennek ellenére, ha megszeretek valakit elviselem tőle, ha betart pár szabályt: szobában, zárt ablakok mellett ne gyújtson rá, ne fújja rám a füstöt és lehetőleg rágózzon vagy egyen 1 mentolos cukrot cigi után, ha vele vagyok(ez utóbbi függ attól, hogy milyen cigit szív, meg például, ha közösen megyünk bulizni, akkor természetesen nem kell minden egyes cigi után rágót vagy cukrot kapkodnia, de ha mondjuk kettesben vagyunk, filmezünk, vagy sétálunk, akkor nagyon tudom értékelni, ha van az illetőben ennyi figyelmesség).

20/l

2011. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Visszataszitó!
2011. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kizáró ok ha valaki dohányzik. Bár azt hiszem főleg ilyen fiatalon tényleg elvárható lenne, hogy ne dohányozzon. Engem nagyon visszataszít. Főleg ha azt vesszük, ha szeretek valakit nem nézném jó szemmel, hogy árt magának. Arról nem beszélve, hogy büdös, és a külsődön is látszik majd egy idő után. (: 15./L
2011. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!