Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen oldal? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen oldal? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van olyan internetes társkereső oldal ahol nem csak prostik meg olyan lányok vannak akik csak egy jó ...-ra vágynak?


Szeretnék ismerkedni interneten keresztül,de a legtöbb társkereső oldalon csak beképzelt szilikon pi€sák vannak nem pedig olyanok akik tényleg egy komoly kapcsolatba szeretnének belevágni.


2011. márc. 25. 00:22
 1/9 Panda Péter ***** válasza:

általában az ilyen emberek hozzád hasolnóan tehetetlenek, ha az internetes ismerkedésről van szó.

nemrég nagy önsajnálatomban én is felregeltem egy ilyenre, de aztán egy nap nem kellett hogy villámgyorsan le is töröljem magam.

2011. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem találok magamnak párt, de interneten keresztül nem ismerkednék.Pedig sokan mondják, hogy próbáljam meg, de ezekből az okokból kifolyólag, hogy csak leakarnak fektetni, soha.:D

19/L

2011. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az iwiw lovehunter alkalmazásában "szedtem össze" a páromat. A beregelést követően kb. 3-4 napra megtaláltuk egymást, ő régebb óta volt fent.

Már majdnem 8 hónapja együtt vagyunk. :) De nem állítom, hogy ez az oldal érdeme, inkább a Sorsé.

22L

2011. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

facebook nem tarskereso :) de ha van turelmed :)

akkor nagyon ertelmes es okos lanyokat is osszeszedhetsz inen :) es radasul az IQ mellet meg gyonyoruek is :) csak keresni kell en sem hittem mig nem talatam nehanyat :)

de mas kozossegi oldalak is jok csak jol korul kell nezni ...foleg az is olvas el amit onmagarol ir :)

2011. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22f
2011. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld a www.paratlan.hu-t vagy keress olyan tásrkeresőt ahol fizetni kell,ott valószínűlg több értelmes lesz...talán....
2011. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a facebook-os társkeresés kipróbálom.

Am a fizetőssel az a baj,hogy drága.Szóval ha őrülök,hogy minden nap tudok enni akkor nem fogok fizetni ilyenekért.

2011. márc. 25. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Volt egy ilyen próbálkozás, hogy legyen egy rendes oldal, de nem igazán indult be: [link]
2011. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan gáz,hogy nincs egy olyan lány se aki nem követi ezt a hülye Emo/techtonik/disco stílust és normális gondolkodású lenne.
2011. márc. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!