Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki nagyon tettszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tettszik, hogy keltesem fel magamra a figyelmet, valami tipp?

Figyelt kérdés
Látásból ismerem,a haverjaival szokott járkálni de amikor elmegyünk egymás mellett anniyra zavarba jövök mert engem figyel.Még nem beszéltünk,de valahogy közeledni kéne hozzá csak nem tudom hogy hogyan mert a haverjaival van.Nekem még annyi is jó lenne hogyha beszélhetnénk,vagy ha a haverja lennék,csak egy kcsit kerüljek hozzá közelebb:/
2011. márc. 25. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg ha egyeüdl lesz menj odahozzá:D és beszélj vele "milyne volt a napod?" stb..::D van még ilyne sok hülyeség:D amivel elérheted hogy következökor már ő jjöjjön oda (15/L)
2011. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy néz ki a srác??KIváncsi vagyok neked milyen fiúk tetszenek??

15/L

2011. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen jo lenne, ha te lennel az a lany, akit meg en akarok megszolitani...
2011. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
valamikor csak van egyedül :D akkor menj oda hozzá :D
2011. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát szólitsd le csak tudsz beszélni vele :D

Hol laksz ?:D hátra én vagyok az.

2011. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
barátnőddel köszönjetek nekik oda és hátha megállnak beszélgetni valamikor
2011. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20:37

én ezt a csoportost nem tartom jó ötletnek, de ezzel nem beléd rúgni akarok, csak sztem, nem jó ötlet :D

2011. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá és köszönj neki aztán majd ő kezdeményez remélhetőleg...
2011. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hol laksz? Mert lehet hogy én rólam van szó.
2011. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!