Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nos nekem az a problémám h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos nekem az a problémám h van 1 lány aki nagyon tetszik nekem de Ö nem tudja mit érzek iránta. Hogy miért? Mert nem merem elmondani neki. Igazából csak köszönöviszony van meg. Mert minden reggel ugyanott szállunk fel a buszra.

Figyelt kérdés
A lényeg: nem merem elmondani neki mert szerintem tuti visszautasít. Ha meg meg is mondanám neki akk meg mit mondjak? Kicsit szégyenlös vagyok és ha mega kérdésre kerül a sor hebegek habogok. Konkrétan belsöleg nem is ismeremde szeretném...
2011. márc. 26. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bevált szöveg: "Honnan ismerlek téged.............?"
2011. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha egy buszon mentek akkor vágódj be mellé és akármennyire is izgulsz, csak mintha az anyáddal ebszélnél kérdezgesd hogy hova jár suliba, milyen órája lesz, bla bla, aztán másnap már a buszmegállóba is beszélgetésbe keveredhettek, majd msn címet elkéred és onnan szerintem minden rajtad múlik :) hasonlóan szereztem meg a páromat akivel lassan 2éve kapcsolatban vagyunk :)
2011. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kösd fel a tököd, egyszer élsz, minden esélyt meg kell ragadni a boldogságra
2011. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ennyire azért ismerem h hova jár suliba meg stb stb... meg az h "honnan ismerlek téged?" hát ez akk ha vad idegen lenne nekem... de köszönünk 1másnak... és semmi több... am nem csak az baj h nem merem hanem nemtudom h mit mondjak!!!
2011. márc. 26. 13:04
 5/11 A kérdező kommentje:
ja am nincs nete ugyhogy az msn kilöve :D
2011. márc. 26. 13:05
 6/11 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, h hanyas busz jár itt?
2011. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, töröld el az ellenvetéseket! Ne kifogásokat keress, vagy bújj ki a feladat alól! Menj oda halál nyugalommal, és beszélgess vele úgy, mintha mongyuk egy barátod lenne. Gondold azt, mintha ő is megakarna ismerkedni veled. :) Ja és semmiképp ne tegyél fel olyan kérdést, amivel 1 szóval lehet válaszolni. Olyan kell, amit ki kell fejteni. (Ez enyhíti a feszkót, és addig tudsz gondolkozni, hogyan tovább) :) Hajrá!
2011. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod, azt általában úgy nem működik, hogy "megmondom neki, hogy tetszik nekem".

Ismerkedj meg vele! Kérdezd meg tőle, amit meg akarsz tudni róla, hagyd őt is kérdezni.

Először általánosabb témák, iskola, tantárgyak, zene, filmek, könyvek, kaják, sport, helyek, cigi, pia.

Aztán személyesebb témák: barátok, hobbi, család, bulik...

Ha beszélgettél vele egyszer-kétszer, és közben úgy érzed, hogy még mindig tetszik (nem csak a külseje), akkor hívd el valahova, ami tetszene nektek azok alapján, amit megtudtatok egymásról, pl. pizza, kávé, könyvtár, mozi, buli, teázó, teniszpálya, Párizs, Déli-sark.

2011. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ell neki elmondanod, hogy tetszik, hanem majd rájön magától. Kezdj el vele beszélgetni, amikor együtt mentek a buszon és egy pár ilyen beszélgetős alkalom után jelöld be facebookon, vagy kérd el az msn címét (a telefonszámát is elkérheted, de az olyan hülyén hangzik, én nem szeretem, ha egy pasi ezzel indít). Kb ezekből már láthatod a reakciót, hogy mennyire szívesen barátkozik veled, és ha szívesen beszélget veled mondjuk msn-en is esténként, akkor elhívhatod randira valahova. Ne moziba, hanem csak mondjuk felvethetnéd, hogy talizzatok suli után... Vagy jön a húsvét, pl elmehetnél meglocsolni (vagy amire mindig vágytam, de eddig egyik srácnak se jutot eszébe: felvethetnéd, hogy megmented a locsolóktól és inkább elviszed valahova sütizni). Ilyenek.

Igazad van amúgy, ha eléállsz azzal, hogy nagyon tetszik neked, arra nem lehet mit mondani, tuti kudarc (nem véletlen, hogy 16 felet már nem így kezdődnek a kapcsolatok).

2011. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A lényeg mikor legközelebb találkozol vele... Ne legyél ideges mert akkor fogod elcseszni az egészet. Menny oda hozzá, mutatkoz be neki ( persze ha nem ismer ), kérdezd meg, hogy milyen napja lesz és a többi már megy magától.

Ne félj tőle nem harap :D Lényeg, hogy laza legyél és ad magad, légy magabiztos a dolgodban. És ne félj a visszautasítástól ha véletlen nem sikerül, találsz másikat :)

Bár nem fog visszautasítani. Csak el ne mond neki azonnal, hanem sorjából sorjába és ha ez megvan ismeretlenből-> barát-> barátnő is lehet... Csak ne későn mond majd meg neki

2011. ápr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!