Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan fiuk, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiuk, akiknek vallott mar szerelemt csaj? Elmeselnetek, hogy tortent a dolog, mit reagaltatok, szep csaj volt-e vagy sem, milyen lett a kapcsolatotok ezutan a vallomas utan?

Figyelt kérdés
Mindenkit felpontozok, aki ir!
2011. márc. 27. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, ilyen csak a mesében létezik.
2011. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi letezik csak a mesekben? Hogy szerelmet vall egy csaj egy sracnak. Nem hinnem; en vagyok ra az elo pelda ;)
2011. márc. 27. 14:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Nos, te csak egy pár betű vagy egy anonim fórumon. Sehol nem állná meg a helyét bizonyítékként. :)
2011. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóra készülök, de egyenlőre nem merem megtenni.
2011. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En megtettem,es ennel rosszabbul nem is sulhetett volna el :(( Amugy fiu vagy, vagy lany?
2011. márc. 27. 14:56
 6/12 anonim ***** válasza:
igen volt. egyszer még jó régen, tetszett is csaj, legalábbis testileg nagyon jó volt. csak aztán akkor épp másba voltam belebolondulva meg hát kis fa*sz voltam még. szép lassan leépült az ismeretség.
2011. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

AMúgy miért ne fordulna elő? Ezen az oldalon is van egy csomó kérdés, hogy szerelmet vallottam egy fiúnak, de csak annyit mondott, hogy jó, most mit csináljak, úgyhogy igen is létezik a valóságban. Nem kéne ezért leugatni másokat.

A kérdésre válaszolva, középiskolában volt egy csaj, aki gyakran kereste a társaságomat, de szerelmet nem mert vallani, csak a barátnőinek mondta el. Nem lett a dologból semmi, mert a csaj ostoba és csúnya volt, így egész egyszerűen nem törődtem vele, és egy idő után megunta a dolgot? Hogy megbántam-e? NEM.

2011. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Egyszer msn-en vallott szerelmet egy csaj, egyszer meg órán, úgy, hogy leveleztünk. De már régen volt mindkettő.
2011. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de azért írok.

Vallottam már szerelmet srácnak e-mailbe, nem lett belőle semmi, hála az égnek, mert miután 2 év elteltével találkoztunk, hát mit ne mondjak, iszonyatosan ronda lett, na meg a stílusa sem épp egy álom, drogos, piás kis szutyok lett az iskola szépfiújából.

Kb. fél éve pedig elmondtam egy srácnak hogy tetszik nekem, ő csak nevetett, és annyit mondott jó, na meg neki más tetszik, amúgy egy darabig, amíg egy helyen dolgoztunk elvoltunk, nem haragszok rá, szerintem ő sem rám, elvégre semmi okunk nincs haragudni egymásra, azóta nem láttam, de jobb is így, már más tetszik, ő úgy is öreg lett volna hozzám. (persze nem vénember volt, csak 7 év volt köztünk, de szerintem akkor is más, nagyon az életünk).

Arra pedig kiváncsi lennék, hogy rondának látnak-e vagy sem a pasik, mert kapok bókokat, csak sosem attól akitől várnám...

20/L

2011. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na én nem vagyok nagy szépség de pont a héten egy csaj akit tudom hogy tetszek neki a héten ezt csinálta én meg szépen gyengéden megmondtam neki hogy mi van és kész ennyi nem kell a csávónak se durván elűzni

16F

2011. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!