Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy képzeltek el egy jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzeltek el egy jó, vagy tökéletes randit?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok oda, hogy hány évesek vagytok és mi a nemetek!
2009. febr. 25. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy...A legtökéletesebb nekem, ha minden spontán alakul, nincs cél, nincs útvonal, csak 2-en a lánnyal, aztán találunk valami helyet, és egy ital mellett megismerkedünk...

f/22

2009. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, h első randi, második randi, vagy sokadik randi. Mert nekem tök más tetszik legelőször, megint más másodjára, és ha meg sokadik, akkor azt mindig izgalmassá kell tenni. ;)

Na de akkor leírok egy tökéletes sokadik randit. :) (mert első randis kérdés sok van. :D)

Egyrészt azzal indul, h nincs aznapra semmi más tervem, vagy programom, mindent a Kedvesemnek hagyok azon a napon. Találkozunk vhol, nem is túl korán, nem is túl későn (mondjuk ideális esetben szombaton) - nálunk a de. 10:00 vált be :P - és elindulunk. Sok sok séta a szabadban, közben persze beszélgetünk, nézelődünk, meg-megállunk, aztán eszünk vmit, és nagyon szeretem, ha pl van vhol víz a közelben, vízpartra kiülni, és köveket dobálni, vagy kacsákat nézni, vagy jeget úsztatni (évszaknak megfelelően :P), délután-este pedig közösen megnézni egy filmet, és egymás karjában feküdve aludni el. :) /Lány vagyok, nekem a randit nem a szex teszi tökéletessé, tehát az alvást nyugodtan értsd alvásnak./

Ez így nagyon tökéletes lenne. :)

(22/L)

2009. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legutóbb kirándulni voltam, és tök jó volt, végre nem a megszokott kávézunk és beszélgetünk típusú első randi! :)
2009. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Masodik vallaszolo nagyon jo vallaszt adott...en szivesen elfogadnam baratnonek...:)
2009. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!