Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik miért akadtok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miért akadtok ki a "legyünk barátok" -koptatószövegen? Melyik az, amin nem bántódtok annyi meg?

Figyelt kérdés

akárhogy próbálom szépen megmondani v.kinek h ...nahát, bocs, de nem....mindig rosszulesik. persze, az érthető, h az elutasítás sosem kellemes, de miért kell utána rögtön ler*bancozni a másikat, ezt nem értem.

ha teljesen nyilvánvaló, h a csaj nem r*bi, akk is sok pasi bejátssza ezt.

m pl. ha azt mondom: jobbat érdemelsz nálam - akk őt fényezem, mégis kiakadnak erre is...

ha meg azt mondom: nem akarok senkivel járni, sokat csalódtam már - akk. nem akarják venni a lapot, és még órákig győzködnek, h deén más vagyok (persze. lehet. -.- csak akk. sem az esetem, és ezt szintén taplóság mondani)

ha azt mondom, van barátom, képesek kinyomozni, h nincs, és akk. hazug qva vok, + mindennek elmondanak.

ha azt mondom, gyászolok, akk megint jön az, h tovább próbálkoznak, h "deén el tom veled a rosszat feledtetni"...

ha azt mondom, hiányzik az ex, akk várnak 2-3 hetet, és újra jönnek próbálkozni

ha azt mondom: csak.- akk követelik a magyarázatot, addig addig, míg azt nem mondom idegességembe, h nem jössz be. erre megsértődnek, meg jön az, h nekem már megint micsoda elvárásaim vannak, mekkora nagyképű p*na vok...

de ember, akk milyen új szöveget találjak má ki? XD

fiúk, mondjatok egy olyat, amin nem sértődtök meg, m eddig 1ik eddigi sem jött be.

20/L


2011. márc. 30. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy mondanád el nekik, ugyanúgy az lenne a vége, hogy megsértődik. Ezt nem lehet sértődés nélkül megmondani, mert ezzel az egójukat is megsérted, hogy lekoptatod őket. :) Így meg szerintem jobb az egyenesség.
2011. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a jány ,hogy nem akar tőlem semmit.

Nálam ő volt az első aki visszautasított de én nem haragszom rá és nem is hordom le mindenféle csúnya szóval.

De ez elég bonyolult sztori.

És ez csak az én felfogásom.

2011. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
lehetetlent kérsz. Amugy elgjobb, ha az elején kijelented hogy nem jön be neked. Nem kell kertelni meg ilyen szövegeket nekik lejteni, annál roszabb. Ha egyenes vagy velük, akkor nem tudnak mibe(szöveg) belekötni.
2011. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

hát...én azon nem sértödök meg h : Bocs de nem v Bocs már van barátom

nem akadok ki rajta.

2011. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hát elég rossz körökben mozogsz.ezt a kérdést neked derült égből hirtelen felteszik hogy "járnál e velük"?

én például ha egy lányra hajtok előbb elhívom ide vagy oda,feltubok direkt átlátszó programokat és ha nemigazán van oda az ötletért hanem rendszeresen kifogásokat keres hogy így nem ér rá,meg úgy elfoglalt hogy vágom mia szitu és nem megyek a pofon elé

2011. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

ez lehet a baj...h nemmmindig jövök rá, h csak haverilag hív-e el. néha meg, ha igen, és azt mondom, h jaj, jöhet-e velem ez, meg az...akk meg rábólint, h oké, és csak pl. buli közben próbál tőlük függetleníteni.

engem egyébként az szokott a legjobban megdöbbenteni, mikor addig nem sejtek semmit, és 1 percre kettesben maradunk, és váratlanul lesmárol...én + szinte sokkot kapok.

vhogy annyira ügyetlen vok, nem tok ráérezni ezekre a jelzésekre...és még a fiúkre mondják, h kevésbé érzékenyek ilyenekre XD

2011. márc. 30. 20:15
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem csoda ha megbántódnak ezen, mert nem vagy őszinte. Most komolyan, nem azt jelenti ezek közül mindegyik, h ronda a srác? Még mindig az a legjobb, ha ezt bevallod, nem kell szövegeket kitalálni.
2011. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
azt mégsem mondhatom ki konkrétan, h ronda vagy O.o
2011. márc. 30. 20:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Figyelj ez ugyanolyan , mint amikor mi a lányokat utasítjuk el (ami ugyan ritka mert nem kezdeményeznek) de ugyanez a helyzet!


Nem tud úgy mondani h ne essen neki rosszúl.


Azt mondod: ne haragudj de , nekem más tetszik, vagy van már valaki, vagy nem vagy az esetem de maradjunk vagy lehetünk barátok... ---> ebböl ez esik le a lánynak: biztos csúnya vagyok, kövér, szakadt, szerencsétlen...hmm azt mondja barátok na persze minden pasi ezt mondja ha nem tetszik neki egy lány....


legalább is hasonló!!

2011. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Számomra azért idegesítő, amikor azt mondja egy lány,akibe szerelmes vagyok, hogy legyünk barátok, mert ha a közelemben van, akkor tudom, hogy nem közeledhetek úgy felé, mert csak barátok vagyunk:( lehet, hogy most hülyeséget írok, de nekem olyan ez, amikor ki van kötve egy kutya, de úgy, hogy nem éri el a csontot. barátok vagyunk, néha találkozunk, esetleg puszi, de semmi több.
2011. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!