Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy randira hívjon?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy helyen dolgozunk, mellettem ül.

Sokáig nem volt ott, másoknak feltűnt mennyit emlegetem, van aki tudja, hogy tetszik, van aki csak sejti, ugratták is vele, akkor is amikor én is ott voltam. Az egyik haverja mondta neki, hogy jól nézek ki, de azt nem értettem a srác mit mondott. Hogy érjem el, hogy elhívjon randira, már próbáltam a mosolyt, kedveskedést, beszélgetést kezdeményezek, de szinte csak én. Először úgy tűnt 2-3 napig, hogy nyitottabb lett felém, mint régen, igaz van még 2 csaj velük sokkal többet poénkodik, de csak haveri szinten. Ma szinte nem is figyelt rám, rám sem nézett, nem szólt hozzám csak ha én kérdeztem, viszont egy másik lánnyal tök sokat jópofizott.

Először nem tetszett a srác, nem tartottam jóképűnek, aztán ahogy megismertem, megszerettem és megtetszett a külseje is, sőt már úgy érzem, túl jó pasi ő énhozzám, és sokkal jobb csajokat is megkaphat nálam, ha egyáltalán akar barátnőt, mert mivel még csak 21 éves, lehet hogy szimplán csajozni akar csak. Szerintetek mit kéne tennem?


2011. ápr. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tegyél?

Felejtsd el! Ha bejönnél neki, nem más csajokkal dumálgatna.

2011. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
nem olvastam végig de hívd te randira 21 század akarsz valamit ne a jó tündérre várjál
2011. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó munkahely. Egésznap ülni, és egymással poénkodni :D

Am nem tudom. Ha akarna valamit, akkor már jelezte volna, v lassan közeledne azért, még ha nem is biztos magába ;)

2011. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer próbálkozhatsz nála.
2011. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz be nála, amúgy olyanokkal könnyebb jópofizni, meg viccelődni, akik "olyan" szempontból semlegesek az embernek..

Persze én sem tudom mi van a fejében.

2011. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!