Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak miért mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért mindig az olyan pasi jön be aki le se szarja őket és minimum 2 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, mert nem szarják le:) csak te veszed észre, hogy egy hülyével jön össze. Nekik minden rózsaszín és úgy nehéz észre venni.
2011. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aki figyelmes,kedves,aranyos velük azt leszarják..
2011. ápr. 2. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sosem jöttem ilyennel össze, nekem fontos az, hogy foglalkozzanak velem és hogy kedvesek legyenek velem. Alapból ilyen vagyok én is, szóval ha lesz@rnának engem akkor én is ugyanúgy azt tenném azzal a bizonyos pasival is , én is lesz@rnám őt nagy ívbe:D.Tehát nem tudom honnan veszed ezt. Miért mindig?- Melyik rétegről beszélsz?- ezt már így konkrétabban kellett volna leírni, hogy kikről írsz.
2011. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

több lány barátom is van és teljesen oda vannak az idősebb pasikért és nekem panaszkodnak h a pasi igy meg ugy szarja le őket...de ők még is halálosan oda vannak ezekért a pasikért..

persze vannak más lányok is:) meg kedvesebb pasik is :D csak mostanában ezzel panaszkodnak nekem a csajok

2011. ápr. 2. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Panaszkodjanak, majd tanulnak a saját kárukból:) Te meg hallgasd meg ha úgy akarod, de ne vedd a szívedre mert nem érdemes.Vagy oktasd ki.
2011. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez nagyban korfüggő, általában a fiatal csajok sajátja ez hogy mindenféle marharépával összejönnek és eltűrnek nekik mindent. És a környezetükben élők nem értik hogy ez hogy lehetséges. Aztán idősebbek lesznek és megváltoznak. Persze van akinek fiatalon is van esze. Illetve olyan is akinek sosem jön meg (az esze).
2011. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

ez nem így van......a kakiszexet kedvelő csajok csakis olyan barátot keresnek, aki jó erősen lesz@rja őket

!!

2011. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

jaj már megint ez a kedves,aranyosdi duma hogy lese szarják.. :D

Hát itt az a probléma hogy semmi önbizalmad, dumád, kiállásod sincs! ( valószínű.. :D )

Szóval kapd össze magad, vagy olyan csajoknál próbálkozz akikkel, egy "szinten" vagy és akkor nem lesz rinya ;)

16/L

2011. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

előző és azért az idősebb pasikat szeretik mert a lányok hamarabb érnek mint a fiuk. :D

és azért áradoznak még utána azután is hogy elszarják mert ameddig elérhetetlen addig ellenálhatatlan...

2011. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában amúgy azok a pasik mondják , hogy az olyan fiúkra, hogy le sem sz@rják őket, akik határozottak és tudják mit akarnak, pedig amúgy lehet, hogy valójában le sem szvrják a lányokat csak ők így veszik észre. És akkor jön a rinya, hogy 'a normális lányok is a ROSSZFiúkat szeretik.' Pedig nem, csak van bennük határozottság ami leveszi őket a lábukról. Akik meg rinyálnak, azok meg forrnak a levükben, hogy jajj őket miért nem veszik észre, na miért nem? Mert nincs önbizalom.

És akiket ti "rosszfiúknak" tituláltok pusztán a külsejük miatt, vagy esetleg a határozottságuk miatt azok valószínűleg le sem sz@rják a nőket...Mert igen van ilyen is!:) és akkor a nők lesznek a rib@ncok.

ugye ez így működik.

Persze az nincs kizárva, hogy vannak pasik akik csak tényleg kihasználják- aki ezt hagyja az hüly.e tényleg. De a fentebb leírt példa szerintem gyakoribb.

2011. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!