Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokat mennyire ijeszti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat mennyire ijeszti meg a katonai háttér?

Figyelt kérdés

Jön haza nemsokára az unoka tesóm, 5 évet töltött a francia idegen légióban és hát azon viccelődtünk hogy hogyan fogja bekamuzni az itthoni lányoknak hogy mit is csinált 5 évig mivel hogy tuti nem akarna egy ex-légióssal lenni egyetlen lány sem.


Na de ez komolyan baj lenne? Nem igazságszolgáltás elől menekült a légióba vagy valami ilyesmi.


2011. ápr. 4. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy hazajön! Ne kamuzzon be semmit szerintem.
2011. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vadmeggy ***** válasza:
50%

Miért is nem akarna vele járni senki? Szerintem semmi szégyellnivaló nincs benne.

Sőt, szerintem a csajok kifejezetten:D izgulnak az ilyesmire.

2011. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem ijesztene.. de a kamuzást nem támogatom.


Bár biztosan az ember személyiségétől is függ, mennyire viseli meg az ilyen jellegű katonai múlt, mindaz, amit látott, tapasztalt, csinált..


De job, ha nem kamuzik, könnyebben megértik a haverok, a lányok, ahogy majd egy-egy dologra reagál, kevésbé tartják furcsának.

2011. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csajok izgulnak az ilyesmire? Sajnos én inkább csak olyanokról hallottam, akik lelki roncsként jöttek haza.

Ez a része az elijesztő.

2011. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vadmeggy ***** válasza:
Egyik ismerősöm hivatásos katona és folyamatosan csajozik :D. Nem hinném, hogy valakit pont ez fog elrémiszteni...
2011. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem lelki roncs sőt még csak nem is kopaszodik, pedig az összes volt légiósnak hullik a haja mint az állat a stressztől.
2011. ápr. 5. 00:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Na de azért az idegen légió és a magyar sörhas brigádok között azért ég és föld a különbség... Őt küldték afrikába és, hát ja, ott csinálnak dolgokat a légiósok.
2011. ápr. 5. 00:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy közeli ismerősöm,15.évét tölti a légiónál, 3 éve megnősült,gyereke van,a családja általában vele él.A légiónál nem ő az egyetlen,aki azt választotta,hogy nem hazudik.Minek is tette volna? Most biztos nem lenne mellette senki,mert ugye hazudni csak egy darabig lehet,a sánta kutyát,mint tudjuk,tovább futni hagyjuk.Ha normális életre vágyik az ismerősöd,és nem csak hőzöngeni akar,akkor nem gondolom,hogy kellene hazudni.Inkább legyen büszke arra,hogy olyan erőpróbán van túl,amin kevesen.
2011. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én max, csak a lelki héttér miatt paráznék.Hogy mennyire nagy a türőképessége idegileg,mert nem szivesen vesznék össze olyannal aki hamar felkapja vizet és még meg is ütne, h. fitoktassa az erejét.Na meg nem biztos h. szivesen lennék olyannal aki lelkiismeret fulladás nélkül öl embereket, vagy bármi mást.De ettől még lehet persze jó ember,a lényeg h. ne hazudjon,mert azt senki nem tűri, munkától függetlenül. Ne fitoktassa az erejét és legyen tiszteletre méltő egy nővel, ne parancsolgasson stb.
2011. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne.Volt külszolgálatos pasim,ha nincs megzakkanva,semmi baj.De tapasztalat ,hogy nehezen állnak át egy normál életre utána.Sok sikert neki.
2011. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!