Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szórakozóhelyen ha meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szórakozóhelyen ha meg akartok ismerkedni egy lannyal hogy kezditek az ismerkedest?

Figyelt kérdés
csak azert kerdem mert nagyon sok szep lany van es sokszor ugy megismernenk oket es nem tudjuk hogy kezdemenyezzunk...
2009. febr. 27. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Írásban próbáljátok meg NE felvenni a kapcsolatot lányokkal. Mert értelmes lányt ilyen helyesírással nem fogtok találni.

Először is szemezzetek. Figyeljétek, melyik lánynak tetszetek. Majd oda lehet menni hozzá, táncolni vele egyet, beszélgetni. Ne a nyálatokat csorgassátok, azzal nem sokra mentek.

2009. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 wolfud ***** válasza:
39%
az én barátnőmmell egyszer bluthun (telon) próbálkoztak kapcsolatba kerülni
2009. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Remélem 23:56os poénból vagy fogyatékos...

Mellesleg én úgy kezdeném a csajozást, kedves Kérdező, hogy beülnék általános elsőbe nyelvtanórára a helyedben :D !

2009. febr. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Odamegyek leulok a csaj melle meggyujtok egy szal cigit , a fustot az arcaba fujom es a szemebe nezek majd elmosolyodom , fizetek neki egy pohar pezsgot, es tancolni hivom, majd hazakiserem , hazafele veszek neki rozsat es hihetetlenul udvarias vagyok vele vegig (edesapam tanitott par trukkot) aztan mikor a csaj lakasahoz erunk eloveszema kerozinos flakont leontom vele a csajt es felgyujtom , majd a hamvait tukorre teszem es felszippantom ettol elvesztem a kapcsolatom a kulvilaggal es megyek ujra csajozni :)
2009. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
te FASZ!
2009. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ki az a te Fasz\?
2009. febr. 28. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a reggeli 07:54 a provőkatív kis fasz
2009. márc. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!