Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hogy lehet hogy szemezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy lehet hogy szemezek egy fiúval a buszon de az nem kezdeményez csak szemez velem tovább? Nekem kéne kezdeményeznem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 23:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Valószinűleg nem mer, mert attól fél, hogy csak szórakozol vele. Én is könnyen elbátortalanodom amikor szemezek egy csajjal, mindketten fölállunk és akkor látom, hogy megint egy olyan, aki egy fejjel magasabb nálam (persze ez az én hibám a 160 centimmel :D)

Szerintem ilyenkor kezdeményezz te. Nem kell odamenni hozzá, csak jelezd egy bíztató mosollyal (ha kicsit elpirulsz az még jobb) hogy szabad a pálya, nem harapsz. Csak arra vigyázz, hogy ez tényleg kedves mosoly legyen és még véletlenül sem gúnyos, mert akkor nem lesz túl jó véleménnyel rólad.

2011. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Ha egy fiú a szemkontaktusra és mosolyra nem reagál, akkor vagy nem érett meg még a kapcsolatra, vagy anyámasszony katonája. Még ma is dívik, hogy egy nőnek FÉRFI kell, a férfinek meg NŐ. A tudatalatti az utódlás szempontjából még most is ezt veszi figyelembe.

Ha nem tetszel neki, úgy is elfordítja a fejét és nem szemez veled tovább.

2011. ápr. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Ha ismered akkor semmiféleképpen akkor hadd kezdeményezzen!

De ha nem ismered akkor viszont te!!

:D

2011. ápr. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ülj be mellé biztos csak szégyellős a többi meg megy magától
2011. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ember olyankor nem tud kitalálni egy mondatot, amire azt gondolná, hogy oké, ezt nyugodtan kimondható. Nyugodtan lehet kezdeményezni neked is. Csak felhívnám a figyelmet, hogy ő ott akkor épp nem tudja, hogy hogyan kezdeményezzen. (magamból indulok ki) Te mégis tudod? Akkor rajta! Szemezni én is szoktam, de nekem senki sem szemez vissza, pedig olyan ronda nem vagyok :( Meglep, amikor ilyen lányról hallok, mint te, mert a legtöbb lány a buszon rá se bagózik senkire.

24/f

2011. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És akkor randira hívnád? És ezt a fiút többször is láttad már?
2011. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó ez mindig máshogy alakul! Van egy srác akit többször látok de vagy nem vesz észre vagy meging ugyanaz : csak szemezünk. De általában csak egyszer látom a fiút (fiúkat).
2011. ápr. 13. 19:34
 18/18 anonim ***** válasza:

Hmmm. Ha velem szemeznél, mozgósítanám magam, ne félj... Meg persze tele lenne a gatyám. Sajnos ezzel sokat elárul magából az ember, ezért ijed be.

Egyébként az szokott lenni a baj tényleg, hogy félnek (félünk), mert nem teljesen egyértelmű a nézés.

Én már nemrég egy távoli sziát is odamondtam a csajnak, de csak mert összeakadt a tekintetünk, és nem akartam úgy elnézni, mintha nem érdekelne, mert helyes volt.


Egy tanács: mp3-at ne hallgass a buszon, mert úgy egy művészet kezdeményezni, senki nem mer (bár, ha nézel is, nem tudom).

(az előbbi kettő vagyok)

2011. ápr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!