Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető hogy sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy sohasem lesz barátnom?

Figyelt kérdés
17 vagyok. van 1 srác aki már nagyon rég tetszik. de én nem fogok kezdeményzeni és néha olyan mintha bejönnék neki de azután meg tökre bunkó (egyébként az osztálytársam). rajta kívül más srácra nem nagyon tudok gondolni...tényéeg nagyon fontos nekem:$. lehet hogy akk nekem soha nem lesz senki? vagy mi? van valami ötlet? mert közben meg nagyon magányos vagyok és talán jólenne nemtudom...
2011. ápr. 8. 23:41
 1/6 A kérdező kommentje:
elírtam! barátnom, ugy értem, én lány vagyok.
2011. ápr. 8. 23:42
 2/6 anonim ***** válasza:
rossz a kérdés miért bnő ha pasi tetszik? tulságosan is sokat akar a szarka de nembirja a farka . száj le szegény srácról nyis a világ felé
2011. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jahjah. Nyiss, gamelj, kalibrálódj...
2011. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akarom mondani: szólíts meg más fiúkat, ismerkedj velük, fejlezdd a kommunikációdat és a különböző szituációkban adott tetteidet
2011. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél olvastam a következőt egy válaszban:


"A forró és hideg, izgalmas és unalmas, biztonságos és veszélyes, keveréke az amit igazából keres [a nő] egy pasiban – ez az amiért él. Erről gondolja hogy „kémiája” van a pasival."


Ezt pedig te írtad kérdező:


"néha olyan mintha bejönnék neki de azután meg tökre bunkó (egyébként az osztálytársam). rajta kívül más srácra nem nagyon tudok gondolni..."


Talán pont azért nem tudsz más srácra gondolni mert olyan kiszámíthatatlanul viselkedik, nem? ("forró és hideg")

2011. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nyú Júzer válasza:
az én tanácsom az hogyha akár egy suliba is jársz vele ne alakíts ki romantikus szálakat(ne járj senkivel a suliból)ugyanis ha szakítasz akk eléggé szar lesz hogy minden nap látnod kell but it's still your funreal so do what you wanna do
2011. ápr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!