Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Melyek azok a témák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyek azok a témák, amelyeket mindenképp el kell kerülni randizás alkalmával? És melyek azok, amelyekről nagyon szerettek beszélni?

Figyelt kérdés
Nincs azzal gondom, hogy ne tudnék a lányokkal beszélgetni, csak érdeklődnék, előre is köszi a válaszaitokat!
2011. ápr. 13. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A fiúk általában nem szeretik ha a volt pasidról beszélsz, a házasságról és a gyerekről.Én lány vagyok de én rákérdeztem a volt barátnőkre, h. milyen kapcoslatai voltak stb.De lehet van aki ezt nem szereti.Igazából mindegy csak semmiből ne legyen túl sok na meg unalmas.
2011. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ismerkedős randin jó téma, hogy ki mit szokott csinálni a szabadidejében, mi a hobbija, milyen helyekre jár

nem jó téma a volt pasi, a családi/iskolai/munkahelyei problémák, első randin, ha nem ismerjük egymást, akkor a szexről se jó beszélni, vagy ha a fiú pl elkezd a számítástechnikáról vagy a forma1ről beszélni,amihez a lányok többsége hozzá se tud szólni (bár én a forma1et szeretem, de most jobb nem jutott eszembe:P) akkor az sem lesz túl szimpatikus...csak lazább témákat, amiről mindketten tudtok mit mondani :)

20/L

2011. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szex, vallás, politika, betegségek
2011. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én fiu vagyok :) nem szeretem ha sokat beszél csak darál meg darál azt de azt is utálom ha unalmas szotlan meg ilyenek csak 1 am szerintem sok fiu szeret a szexröl dumálni pl én :)
2011. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszókat! :) (amúgy fiú vagyok)
2011. ápr. 13. 14:51
 6/7 A kérdező kommentje:
És nagyon örülnék, ha még kapnék egy-két választ, köszi! :)
2011. ápr. 13. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tabu téma nemigen van, max tényleg amiket eddig irtak, család, suli, exek, de ha vki ezekrol akar beszélni az sem nagy baj, csak elso randira nem annyira jo szerintem. Szeretek beszélni zenérol, konyvekrol, barátokrol, hobbirol. 17l
2011. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!