Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar találkozni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni velem?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja járok egy fiúval. Vagyis csak járnék, mert soha nincs ideje. Normális, hogy heti két találkozót tudunk maximum összehozni, pedig ugyanabban a városban járunk iskolába? Neki most nincs más dolga, mint két szakdogát megírjon, meg készüljön az államvizsgáira, de nem hiszem, hogy arra készülne. Dolgozni nem dolgozik. Ha megkérdezem, hogy mit csinált az nap, vagy előtte napokban azt mondja a szokásosat, ügyeket intézett, meg írta a szakdogákat. Nem akarok rinyagépnek tűnni, de szörnyen rosszul esik, hogy most, amikor még udvarolnia kéne ezerrel, most sem ér rám. Én már azt is mondtam neki, hogy én segítek írni a szakdogákat, mert tudok gépelni, vagy adja oda kézzel leírva, és begépelem, amíg ő ott van, hogy legalább addig is a közelében lehessek. Én szeretem, de ő nem hiszem. Ha szeretne, minden szabad percét velem töltené. De szó sincs róla. Amikor sikerül összehoznunk egy egy találkozót, akkor 4-5 órákat együtt vagyunk, és olyankor minden csodálatos. De ez így nem jó, hogy heti kétszer ha tudom látni.


Szakítsunk? Vagy mit csináljak? Mondjam el neki, hogy mennyire bánt, hogy ennyit törődik csak velem?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 2. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hány éves vagy, de szerintem 16 körül (bocsi ha tévedtem)

egy szakdolgozatot nem néhány napig tart megírni

szerintem ne aggódj

de mindenféle képpen beszélgess vele erről hogy milyen érzések vannak benned és hogy mi bánt

szerintem még ne szakíts vele, várj, hátha történik valami jó

drukkolok neked :)

2009. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát öööö pár évvel idősebb vagyok, 19-et is betöltöttem már. Tudom, hogy nem fél perc, de azért ajánlottam fel neki, hogy segítek, és ezt teljesen komolyan gondoltam. Még akár jegyzetelni, fontosabb adatokat kigyűjteni, (nem nagyképűségből, de nem vagyok egy hülye p*csa, ahhoz a témához, amiről ír, amúgy is értek) vagy bármi, megfőzök addig neki, vagy takarítok nála, de komolyan, csak had legyek a közelében. De akkor várok, hátha történik valami. Mondjuk eltörlik a szakdolgozatokat, és senkinek nem kell leadni. :)

2009. márc. 2. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ez a gondom :(

Hetente max 2-szer ha találkozunk a barátnőmmel és (bár azt mondja szeret) mindig van valami kifogás, hogy miért nem ér rá :S

2009. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!