Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, összejönnétek testeseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, összejönnétek testesebb lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 23:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%

00:03

izmos se legyen egy csaj, legalábbis az átlagízlésnek az még kevésbé felel meg, mint egy kis zsír. Persze azt a halálos kommentet kicsit túlzásnak tartom énis:D

2011. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%

"És ha testes alatt nem feltétlenül összefüggő nagy hájat értünk, hanem esetleg izmot, kicsit szélesebb vállat? Az is taszító? Akkor is inkább a halál? Hogy lehet ilyet beírni Úristen -.-"


Izmos se legyen. 15 évesen meg inkább menj aludni, ne itt oszd az észt, meg játszd a felnőttet öcsi. A nagy szavaktól még nem leszel felnőtt. Ha meg azt akarod h komolyan vegyenek, hanyagold ezt: -.- a szmájlit. Nagyon béna és gyerekes...

2011. ápr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy mi a véleménye? Talán te is egy túlsúlyos lányka vagy és zavar? :O
2011. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Össze nem jönnék vele,de volt már pun-ci böjtös időszakom és akkoriban megdugtam pár testeset is.

Nagyon hálásak a figyelemért.

2011. ápr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem is... attól leszek felnőtt, ha egy másik embertársamra ilyet írok, világos. Kicsit felnyomja már az agyamat az ilyen tudod... És ha tudni akarod én is testesebb vagyok, jóval több, mint 15 és szerencsére ilyen minősítéssel az életben nem találkoztam még.
2011. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Kicsit testes vagyok nem gond? :S 160 cm-hez 80 kiló. Az még jó, nem? :O"


Hát az szörnyű én 162-höz 53kg vagyok, s az se valami vékony.

2011. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Testes lány vagyok és van barátom.Szóval a válasz igen.

Ő kimondottan sovány,nagyonnagyon.:)Biztos vagyok benne hogy sok nő mondaná hogy fuj,inkább a halál mint Ő.Mi meg így vagyunk együtt.Ilyen az élet.

Azért az inkább a halálos emberkét szívesen fejbe csapnám egy péklapáttal:)

2011. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd anyukám! :))
2011. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem én írtam a halálos kommentet de miért kell ezen besértődni? Neki nemjön be ennyi.
2011. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!