Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Magasság

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Magasság

Figyelt kérdés

A csaj 5 centivel magasabb mint én...

Nem merem elhivni se randizni se sétálni mert egyszer megkérdeztem , hogy mit gondol arról ha a fiu alacsonyabb egy kapcsolatban és azt mondta ha már 5 vagy annál több centivel alacsonyabb akkor az érdekes és hülyén néz ki... :S


2011. ápr. 16. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezt mondta, de az nem azt jelenti, hogy nem is jönne össze 5 centivel alacsonyabbal.. mert gondolom nem a külső alapján fog barátot keresni, hanem a belső miatt.. szóval nyugodtan próbálkozz nála. :)
2011. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy nem a magasság a lényeg,ha 1 lány pl megnő jó magasra akkor annak nem lezs pasija mert hülyén néz ki?ugyan ez fordítva ha fiú kisebb...meg ha a lány idősebb a fiúnál arra is mondják hogy gáz,nem tom ezeket ki találta ki de nagyon hülyeség és nem számít
2011. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ezt mondta, ha te bejössz neki, nem biztos, hogy zavarni fogja. Próbáld ki.
2011. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is magasabb vagyok a pasimnál 2 centivel minimum, de abszolút nem zavarja se őt se engem.

erre nem lehet fogni a dolgot, ha erre fogja akkor elég éretlen viselkedés. VAGY egy indok csak és tényleg nem akar tőled semmit és nem tud mit mondani, csak ezt

2011. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan párt ahol a lány kb 5 centivel magasabb a fiúnál és 7 hónapja vannak együtt. Mi is a barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, csak itt a fiú a magasabb. Viszont 40cm-vel. És ez se érdekel minket, akármilyen hülyén is lát minket a sok ember, mert azért nem kevesen említetté már meg, hogy vicces. Én 153 ő pedig 193. Nagyon alacsony ő meg nagyon magas : D jó kis párosítás.

És ahelyett hogy hozzá illő szép magas lányt keresne, boldogan meg van velem, és tegnap még el is mondta, hogy egy csomó haverja irigykedik rá még így is :P

15/L ő pedig 17/F

2011. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd el, és ha tényleg ez az indoka, akkor pusztítsd el a haragoddal.
2011. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 178cm vagyok de alig voltam 185cm alatti lánnyal.



25/F

2012. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!