Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Örülnétek neki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Örülnétek neki, ha a srác, akivel nemrég jöttetek össze tortát sütne a szülinapotokra?

Figyelt kérdés
Vagy inkább virág? Vagy egyébb? Nagyon nem vágom még az izlését, s hogy minek örülne. De gondotam ez mégis csak az én munkám, s belőlem egy kicsi. De lehet ez ma már nem számit.
2011. ápr. 16. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet :)
2011. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Pasi ne süssön tortát az b.uzis... Virág és valami kis ajándék elég. Csokit külföldről hozzon.
2011. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg kicsit meleg dolog lenne...szerintem egy kis ékszer, ezüst nagyon édes tud lenni, de csak semmi szivecske, meg nevek, ha nemrég jöttetek össze, hanem valami általánosat :)
2011. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, miért lenne meleg dolog tortát sütni?


Szerintem sokkalta személyesebb, mint elrohanni a boltba, aztán bevásárolni. Az olyan unalmas, hétköznapi... Puhatold ki, mit szeret, és lepd meg vele! A lányok legnagyobb része imádja az édességet, és szerintem el lesz olvadva tőle, hogy te magad szorgoskodtál neki :)

2011. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha vicces a torta, és rá jellemző dolgokkal díszíted, akkor tök jó. De ha csak egy mezei csokitorta pl., akkor azért tényleg meredek.
2011. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, és baromira kiakadtam a további válaszokon. Már mégis miért lenne b.uzis tortát sütni?! Egy kedves gesztus, ami tök személyes is, és tényleg látszik belőle, hogy fontos neki a másik, és szívesen fordít időt és energiát arra, hogy megajándékozza. Komolyan nagyobb értéke van egy virágnak meg egy ékszernek? Na ne nevettessetek már.
2011. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tartottam én is, aztán nem sokra mentem vele. Pedig jól is sikerült. :S De azért hajrá. :)
2011. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem b***s, nagyon aranyos vagy, kár hogy manapság már kevés fiú vállal ilyeneket. :s
2011. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én tuti a tortát választanám az ékszer helyett :) főleg ha nem tudod milyen az izlése. főleg ha nem is annyira tudsz sütni de még ezt is megpróbáltad a kedvéért.
2011. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Pasi ne süssön tortát az b.uzis... Virág és valami kis ajándék elég. Csokit külföldről hozzon."


Anyádat! Miért lenne ez b.zis? Indokold már meg légy szíves! Csokiból meg mi a f.szért nem jó a magyar. Te is lóf.szt érdemelsz a s.ggedbe!

2011. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!