Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Maradjon a vörös? Második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjon a vörös? Második randira készülök és nem tudom eldönteni, befestessem-e a hajamat.

Figyelt kérdés
Mindig utáltam, hogy vörös, most szívesen festeném, de ha a pasi így ismert meg, talán nem tetszene neki a hirtelen váltás. Szerintetek???
2011. ápr. 16. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit szólna hozzá, ha átfestenéd a hajad.
2011. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg tőle majd ott. Amúgy ha tetszel neki, biztos vörös hajjal is tetszel.
2011. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

a vörös haj nagyon is szép nekem is vörös haj kéne:)

de ha te be akarod festeni akkor előbb kérdezd meg tőle és csak azután

2011. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek, majd megkérdezem őt. Csak félek hogy azt mondja majd, maradjon... :-D
2011. ápr. 16. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem kérdezném meg két okból:

1) ez még csak a második randi

2) udvariasságból - hogy ne bántson meg - azt fogja mondani hogy maradjon. És te ugye nem ezt a választ szeretnéd :)

Nem tudom, milyen színűre szeretnéd, de ha fokozatosan váltasz az belefér.

2011. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez remek... talán mégse kérdezem meg. Sötétbarnára szeretném.
2011. ápr. 16. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
ne kerdezd meg! az ugy jonne ki mintha ne tudnal onallo donteseket hozni- durvan hangzik de nem ilyen drasztikusan kell erteni! egyszeruen mondd el neki,hogy be fogod festeni a hajad, aztan o majd reagal :D
2011. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a sötétbarna nem olyan nagy változtatás. Ha önmagadnak tetszel, akkor a kisugárzásod is pozitív lesz, és ezzel tuti leveszed a lábáról. :D
2011. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!