Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lesz a vege? :-s

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lesz a vege? :-s

Figyelt kérdés
Van egy lany, egy evvel kisebb mint en. Mar 4szer talalkoztunk, ketszer meg probaltam megcsokolni, de nem hagyta, azt mondta hogy meg nem. Ma beszeltem vele, arrol, hogy mi van koztunk. Azt mondta hogy nem velem van a baj, sot kedvel, csak nem tudja, hogy belekezdene-e egy ujabb kapcsolatba (3 nappal azelott szakitott a baratjaval, mielott megismertuk egymast, ez ugy 3 hete volt). En mondtam neki, hogy probaljuk, meg, nincs vesziteni valonk, es a valasz az volt, hogy minden kapcsolata igy volt, hogy hatha jol megy, hatha nem, es mindegyikkel pofara esett. A legyunk baratok szamomra ki van zarva, adtam neki egy het gondolkodasi idot, amig elutazok. szerintetek mi lesz? 15/F
2011. ápr. 18. 00:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg info: Masodik randin filmet neztunk osszebujva, es annak a talalkozasnak a vegen probaltam meg eloszor megcsokolni. es azota meg 3szor talalkoztunk. Nemtudom, csak jatszik velem?
2011. ápr. 18. 00:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Jövőbe látok, szerinted?
2011. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legyél egy kicsit türelmesebb vele.

Ki fog derülni, hogy mit érez. Pár hét egy lánynak nagyon kevés ilyenkor arra is, hogy lélekben megszabaduljon az előző hatásától. Utána jöhet csak, hogy rádhangolódjon.

2011. ápr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!