Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "társkeresés" oké, de miért igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"társkeresés" oké, de miért igy?

Figyelt kérdés

érdekes témát nyitnék, amivel kapcs.ban várnám a véleményeket...lányok fiuk.


Azt addig értem vannak szolgáltatások(weblapok) ahol pl kattinthatsz arra aki tetszik, ha viszont tetszel visszakattint rád, vagy pl társkereső oldalak.

DE

ha ez megvan és bejösztök egymásnak képen és megoldható a személyes találkozó is..akkor miért huzzák el a találkozást, beszélnek inkább msn en..és más oldalakon.. és ilyednek be főleg a lányok..hogy jujj, ez tul gyors:s, nem arról lenne szó h megismerjük egymást igazán..?

Az hogy találkozom valakivel aki kép illetve pár pl msn-es beszélgetés alapján szimpatikus, mondjuk ki "tetszik"..még nem azt jelenti h össze is kell jönnünk. "Csak ismerkedünk"


2011. ápr. 18. 03:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
bejösztök:D
2011. ápr. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális.Gondolj csak bele egy gyenge törékeny lány aki fizikailag sem éppen egy erős lény ,hogy a csudába bízzon meg egy nála jó esetben másfélszer erősebb emberben?

Én soha nem bíztam ezekben a netes találkozókban.Rengeteg ember tehet fel kamu képet mert az ok ,hogy msn en beszélgetnek kicsit és jaj szimpi.Viszont élőben találkozni ilyen gyorsan??Kihagyható dolog.Majd ,ha megismerték a felek egymást jobban.

20/f

2011. ápr. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én a múlt hét folyamán egy csajra ráiírtam fészbukon, akivel még életembe nem beszéltem... 5 óra beszélgetés után másnap találkoztam vele. Nem érdemes húzni a dolgot, mert akkor elmúlik a varázs. Telszámot első beszélgetés alkalmával elkérded, másnak lefixálod a talit és hagy szóljon. Elég sokszor velem is előfordult, hogy addig húztuk a dolgot, amíg semmi nem lett belőle. Azóta tanultam a hibámból.

20/F

2011. ápr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem épp ellenkező a tapasztalatom. Jelenleg én is fenn vagyok egy társkereső oldalon, lassan egy hónapja. Szép számban írtam már levelet az ott regisztrált lányoknak. Volt, aki vissza is írt...de sokaknak derogál, pedig nem bunkó módjára közelítek senkihez sem.

Eddig két csajjal találkoztam. Mit mondjak, mindkettővel alig váltottam 1-2 levelet, de már ŐK sürgették, hogy találkozzunk már. Szinte nem is ismertem egyiket sem úgy igazán, illetve időm sem volt megismerni. Személyesen az első óriási csalódás volt, a második tetszetősebb, de sajnos vele sem lett semmi végül is. :( Ők azzal magyarázták a dolgokat, hogy rengeteg a kamu pasi kamu képekkel és hogy élőben úgy is kiderül, hogy bejövünk egymásnak vagy nem.

Személy szerint én is jobban szeretem megismerni a lányt mielőtt találkozom vele. Viszont ha a talin mégis elutasít, akkor még rosszabb, mert valamilyen kötődés már kialakul részemről valakivel ha hosszabb ideig írkálunk egymásnak. :(

28 F

2011. ápr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Mert a társkeresős emberanyag döntő része selejtes. Ha nem lennének azok, nem szorulnának a netre, hanem kimennének a való életbe, ahogy a többi normális ember, és ott találnának párt. Ők nem ilyenek, mindegyiküknek megvan a maga gyári hibája. Az egyik réteg súlyos önértékelési gondokkal küzd, önbizalomhiányos, introvertált, és vagy nem mer közösségbe menni, vagy fél személyesen ismerkedni. A másik réteg a sokszor csalódott, és ezért betegesen aggódó(és ők húzzák el a találkozót), aki addig nem mer lépni, amíg a másik meg nem győzi, hogy nem csak egy újabb széltolóval van dolga. A maradék csupa változatos bolondokból áll össze.

Mennyivel lenne nehezebb elmenni egy jó helyre, és ott keresni valakit?

2011. ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőztem anno, sikerrel 16 évesen, és még mindig együtt vagyunk. :)

De nem azonnal találkoztam a másik féllel, mert azért nem árt megalapozni a dolgokat, hogy lenne-e esélye. Plusz biztonsági intézkedés, kiderülhet, ha valaki kamuzik vagy valami rosszat akar.

21/L

2011. ápr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat, viszont azt sem értem mi jó van egy lánynak abban, ha beszélgettek msn-en, ő is keres jól elbeszélgettek több órát is, érdeklődő is, elkéred a számát, meg is adja, majd hivod nem veszi fel, msn en rád sem ir h láttam kerestél...vagy hasonló, +megkérded ha már telon nem ment, msn en tőle h mit szólna egy találkához, és irja h igy meg ugy, esetleg majd valamikor. (nekem amolyan élvezi h mennek utána szindrómásnak jön le.)
2011. ápr. 18. 08:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam a netes társkeresőt, mert kíváncsi voltam, hogy lehet-e találni olyan pasit, aki nekem kéne. :) Könnyebb is volt itt keresni, mivel én soha életemben el nem jártam és nem is járok bulizni. (össze sem jönnék buliba járó pasival) Viszont kávézókba, klubokba szeretünk beülni társasággal, de ott sosem ismerkednek úgy az emberek, mert elég kulturált helyre járunk. (asztalt is kell foglalni) Suliban mindig csak nyomik voltak, utcán sokan szólítottak már le, de én így nem ismerkedem, szóval halott ügy, aki nálam így próbálkozik, mert nekem kell az, hogy megismerjem, beszélgessek vele, akár 1 hónapot is előtte, mert főleg a belsőre "bukom".

Összesen két normális pasit találtam (többiről ne is beszéljünk), mivel azzal a kettővel éreztem, hogy lehetne valami, találkoztunk is egy héten belül, amikor ráértünk. Az első csalódás volt, mert elég dilis fazon volt élőben, de a másodikkal már másfél éve együtt vagyok. :) Neki én mondtam, hogy találkozzunk másnap, mert valamiért éreztem, hogy vonz engem. :D De ilyen csak 1x fordult elő, előtte senkivel nem találkoztam legalább pár napi beszélgetés nélkül. :)


Meg a másik, hogy tényleg nem lehet tudni, hogy ki az a pasi, egy nőnek vigyáznia kell magára, sok a szélhámos. Meg aki elsőre nem tetszik, azzal nem fogok találkára rohanná másnap, sőt lehet hogy soha. :D Viszont akinél érzem, az megérdemel egy talit. :)

2011. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Igazad van, a lányok nagy része ezért is regisztrál, hogy érezze, ahogy futnak utána a pasik és bókolnak, de amúgy meg nem akar semmit, sőt lehet barátja is van. Ezért van olyan rossz hírük a társkeresőknek. Nagyon nagyon nagyon ritka a normális lány és pasi is.


előzőnél lemaradt, de 19 L :)

2011. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

abszolut fölösleges huzni a dolgot, egy telefonos beszélgetés meg 1-2 hét levelezés max, elég összehozni egy talit. nem kell rögtön nagy találkozó, és az is simán belefér hogy a lány a barátnőjével megy, aztán amikor látják hogy a srác is az akinek mondta magát neten, legalább első ránézésre, akkor a barátnő lelép és mehet a randi rendesen.

21/f

2011. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!