Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókoloztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoloztam egy sráccal akinek gyereke és barátnője van. Olyan még nem volt h valakiért elhagyná a családját, de hozzátette ami nem volt az még lehet. Belém szerethet, mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 20:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég szemét dolog olyan egy boldog pár kapcsolatba belekavarni főleg ha gyereke is van.Szerintem ha nem komoly akkor ne várj rá...
2009. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
te vagy atalékjátékos,nem veszed észre?? ne is várd,hogy ott hagyja a családját.Bár igazából,undorítóak vagytok mindketten,szóval megérdemelnétek egymást.
2009. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
jav.: tartalékjátékos
2009. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet pasit jobban jársz ha elfelejted! Ne akarj már tönkretenni egy családot! Úristen...
2009. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Van rá esély, mint ahogy arra is van, hogy ha érted képes lenne elhagyni a gyerekét és barátnőjét, akkor téged is simán elhagy ha talál egy harmadikat. Ne bonyolódj családi kapcsolatokba, soha nincs jó vége!!
2009. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
én nem próbálkoznék vele. a srác meg egy gerinctelen féreg, ha a nő és a gyerek mellé egy szeretőt is beszerez...
2009. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

én nem néznék tükörbe se a helyedben, se a srác helyében, ha találkozgatna veled, vagy elhagyná a családját

szerencsétlen barátnője, kezdek kiábrándulnia a férfiakból...

2009. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

de hülye vagyok, találkoztamot olvatam csókolóztam helyett...

hát ez gusztustalan.

2009. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Bár többek szerint én egy bunkó szexéhes állat vagyok, most mégis azt mondom, hogy a te érdekedben sem ajánlott ennek a kapcsolatnak a tovább mélyítése.


25/f

2009. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

most én akkor az ellenkezőjét mondom...kit érdkel hogy család???? kit érdekel ki jött először??nem szereti gondolom a feleségét...lehet őt szeretné. ( kérdzeőt ) és vele lenne boldog élete végéégig

azért mert családja nem biztos h olyan eszeveszett boldog..és vele lenne élete végéig függeltenül a kérdező jelenlététől...

2009. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!