Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy lányt elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lányt elhívni a "falkától", hogy beszélgethessek vele?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a többi lány ne tudja hogy mit szeretnék. (akik vele vannak)
2011. ápr. 18. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerezd meg a számát és irj neki egy sms-t, még ha lát is téged, de ird bele, hogy másnak ne szóljon.
2011. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, ha félre is hívod vagy ha titkos smst küldezs neki akkoris elmondja hogy mi volt. max 5 perccel később
2011. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

iwiw, sms, facebook, telefon.

Beszélj meg vele egy találkát.

Akár olyan indokkal is, hogy szeretnéd elkérni az egyik füzetét.

Tudom, hogy utána úgy is elmondja mindenkinek, de kevésbé gáz, mint mindenki előtt elmondani, amit akarsz.

2011. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Üldözd őket és a gyengék előbb-utóbb lemaradnak...
2011. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont pár napja volt a Két pasi meg egy kicsiben.

Odamész a lányhoz, azt mondod neki, hogy valamit szeretnél neki elmondani titokban. Majd miután ketten vagytok, elmondod, hogy "hazudtam", csak beszélgetni szeretettem volna veled.

(Vajon ez működhet?)

2011. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod az, hogy a többi lány ne tudja meg, lehetetlen, mert mindent el fog mondani neki. És mi általában ezeken átlátunk. De amúgy ez túl van bonyolítva: "Figyelj, beszélhetnék veled négyszemközt?" Ennyi. Semmi több. És szerintem az tök jó ha egy fiú nem szégyenli magát a többi lány előtt. (amúg
2011. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

/lemaradt a vége/

y én is lány vagyok) Ja, és te ezzel a titkot akarok mondani, amúgy nem, csak beszélni veled dumával... szörnyű, ha ezt használod csak hülyének néznek.

2011. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát én Charlie Sheen-t mindig is hülyének néztem :D hatalmas az a sorozat. :)
2011. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez a kérdés bennem is fölmerült kb két éve, csak fordítva xD nademind1


Sztem ha nagyon nem akarod h lássák a barátnői h beszélsz vele, akkor próbáld meg azelőtt elhívni, mielőtt még odamenne a "falkához" :) de ha kiszólítod a többiek mellől, sztem akkor sincs semmi :)


Amúgy meg a legjobb barátnőinek úgyis el fogja mondani :) nem kiszúrásból : mi lányok már csak ilyenek vagyunk, hogy mindent megosztunk egymással :)

2011. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tyler913 ***** válasza:

Tudod,ez egyfajta teszt.Ha annyira zavar,vajon mit gondolnak majd a baratnoi,akkor maris elbuktal.Ha viszont tokosen oda mersz menni egy csapat lanyhoz,az mar fel siker.

Igaza van a tobbieknek,ugyis elmondja majd a baratnoinek,ha sunyiban akarod becserkeszni,tehat ez olyasvalami,amit nem igazan tudsz titokban tartani.Akkor mar inkabb jatssz nyilt lapokkal!

A lenyeg,hogy ne egybol "csapj le" a kiszemelt lanyra,hanem elobb fogadtasd el magad az egesz csapattal,flortolgess egy kicsit mindegyik lannyal,es amikor mar elfogadtak,es latjak,hogy jo fek vagy,csak akkor izolald a celpontot.Ha meg nem vagy eleg bator es tapasztalt ahhoz,hogy ezt egyedul csinald,vigyel segitoket,par havert,akik segitenek elvegyulni a lanyok kozott.Szorakozohelyeken is kb. ugyanigy megy a dolog.

2011. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!