Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok egy olyan fiúról aki arcradírt, arcpakolást, testápolót használ, borotválja a hónalját és általában véve sokat ad a kinézetére?

Figyelt kérdés

Azt gondoljátok, hogy igényes? Esetleg piperkőc, vagy b.zis? A fiúk tudom h azt gondolják h b.uzis de a lányok vajon? Nagyon sok pozitív visszajelzést kapok csajoktóll, de ők is biztos nem tudják h ennyit törődök a külsőmmel.

22/F


2011. ápr. 18. 20:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
nem kérdés, b*zi vagy!!!
2011. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Darcy01 ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit piperkőc vagy:-) Én nem tudnék elviselni egy ilyen pasit.


De ha te így érzed jól magad, akkor szerintem semmi baj nincs.

2011. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
metroszexuálisnak híjják!
2011. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
Én szeretem ha egy pasi ápolt és ad magára. Szerintem semmi gond a bőrradírral vagy pakolással.Érdekes módon a lányok erre rögtön rávágják, hogy b*zis, ha meg nincs ápolva a bőröd akkor meg igénytelen vagy...és ezt nőként mondom... Ami nekem nem igazán fekszik, az a hajvasalás és a sminkelés, ez számomra nem tetsző, nem jönnék össze ilyen fiúval, de elítélni ezt sem ítélem el. 21/L
2011. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%

arcradír elmegy...csak ne legyél pattanásos...testápoló elmegy, én is használok, ha kiszárad a kezem...a hónaljamatr én is borotválom, mert zavar, hogy szőrös, nincs ezzel semmi gond...a többi már nem igazán férfias...nem a külsőd a legfontosabb...


F/17

2011. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
B.uzis
2011. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
a hónaljborotválás még nem rossz, az igényesebb, kevésbé izzad be, sőt a testápoló sem árt, de az arcradír-arcpakolás kicsit erős
2011. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%

én fiú vagyok, és ugyanezeket csinálom, csak még szolizok, szaunázok, meg kondizok, is.

lesz*rom, ha b*zinak néznek, én így érzem jól magam.

hatalmasak az elvárásaim a testemmel szemben:P

2011. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Van egy férfi ismerősöm, nagyon ad a külsejére, 37 évesen letagadhat 10 évet simán. Sehol egy ránc, de ő krémek mellett egészséges életet is él. Nincs benne semmi b*zis, sőt, döglenek érte a nők, nagy kujon.
2011. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
kondizni én is kondizok amúgy, bár szaunába nem járok. ha nem ápolnám az arcomat, pattanásos lenne...
2011. ápr. 18. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!