Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondhatok neki ilyet? Félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatok neki ilyet? Félek hogy hülyének fog nézni

Figyelt kérdés

"Nahát jól áll ez a póló" - fiú a lánynak

egy baráti társaságban, igaz még nem ismerjük annyira régen és jól egymást. Igazából tetszik, csak félek, hogy ezzel hülyének nézetem magam, vagy zavarba hozom.


2011. ápr. 26. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiúk akkor szokták ezt mondani, amikor a női mellre utalnak. Ha arra akarsz utalni, nyugodtan mondd ezt, legfeljebb pofon vág a lány.
2011. ápr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért vágna pofon?? IStenem... -.-"

FIgyelj, szerintem ezzel semmi gond nincs, de ezt ne tervezd meg így, hogy na majd azt fogom mondani, hogy : "...." Ott a csaj, meglátod...és mondjuk a farmerja jön be vagy a szoknyája....csak dícsérd meg egyszerűen, hogy nagyon csinos vagy.....jó a gatyád/cipőd stb.

És nem kell attól félned, hogy rossz néven veszi.....egy lánynak (fiúnak is!) szerintem mindig jól esik ha dicsérik a külsejét.... :)

2011. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a "nahát"-ot mindenképpen hagyd le az elejéről. úgy hat, hogy milyen érdekes, hogy jól áll ez a póló, mert amúgy kibszottronda vagy, sose áll jól neked semmi.
2011. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő dicséretet sose fog visszautasítani. Ha mégis, akkor szimplán hülye és jobb ha más után nézel, mert vagy esélyed sincs nála, vagy egy depressziós gubó, aki még magát is utálja.
2011. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jól fog neki esni a bókod. de inkább a haját dícsérd,így nem lesz félreérthető ... már a melle miatt.
2011. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pólód teveszőrből van? A két púp miatt gondoltam.

Nade ezt nemlehet mindenkinek mondani.A szeme szép? azt dicsérd ,vagy a haját.

2011. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!