Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! De fiúk is! Hogy megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! De fiúk is! Hogy megy ez nálatok? Ha érdeklődsz a másik iránt kérdezel vagy megvárod mig a masiknak szófosása lesz, elmond mindent és te csak ülsz, vársz és hallgatsz?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel randizgatok. De nem csak ezzel, mással is volt már, hogy nagy csend, néz rám a csaj és várja, hogy szórakoztassam, meséljek stb. Én meg úgy vagyok vele, hogy ha érdekel valami azt megkérdezem. És ha nem jön kérdés akkor nem valószinű, hogy komolyabban érdeklem a csajt, mivel ha engem érdekel a csaj akkor mindent megkérdezek és próbálom jobban megismerni. Ha nem kérdezel nem érdekel? Nálatok, hogy van ez?
2011. ápr. 26. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül,csak lehet ami alap,azt tudja már,ami meg érdekelné még,azt nem tudja hogy meg merje kérdezni vagy sem
2011. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu nálam is. Ha én kérdezek, a csaj válaszol, de amúgy csendben van és magától alig mond valamit, szinte nem is kérdez. :(
2011. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, egyszerűen nem jut eszébe épp semmi.

Mondjuk én is voltam már úgy, hogy nagy csend lett és abban az esetben tényleg nem érdekelt a srác, de voltam már úgy is, hogy nagyon bejött és mégse tudtam újat mondani kérdezni... szerintem ilyen esetbe inkább szólalj meg kérdezz valamit, és ha máskor is előfordul a kínos csend akkor mond meg neki, hogy most ő is meséljen vmit...

2011. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ám én is így vok vele,mindig csak kérdezek,de ő semmit se.És ez rohadt idegesítő tud lenni.De néha rájön,és csak ő kérdez.:SNem értem h van ez.

De ha semmit se kérdez,lehet h nem érdekled,de ki tudja.Sztem kérdez rá konkrétan,h érdekled e őt.Ha nemet mond,ne foglalkozz vele többet.De ezt neked kell tudni.

2011. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz, de csak finoman, mert mindent elronthatsz vele... Amúgy meg próbáld megerőltetni magad beszélgetésnél, ha gondolkodva kérdezel, meglepően könnyű szóra bírni, majd beszéltetni valakit! Ha már beszél, miközben mondja, keresd azokat a pontokat, amikre rákérdezve továbbgördítheted a társalgást -> beszéltetheted!
2011. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!