Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első randitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első randitok, első csókotok?

Figyelt kérdés
Meséljetek...
2011. ápr. 26. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:

... :(

jó volt, rég volt, elmúlt.

2011. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az első randin nagyon béna voltam, nagyon féltem, izgultam, de az illető szerencsére megértő volt és még többször is találkoztunk. Az első csók meg érzelem nélkül ment, meg is bántam egy kicsit
2011. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Évzáró napját megünnepeltük azzal hogy elmentünk sétálni,"randizni". Megcsókolt,én meg ráharaptam a nyelvére.Szerencsére ráfogtam hogy poén volt,és azért kapta mert gonoszkodott előtte való nap...:D
2011. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az én első randin nagyon rosszul sűlt el, mert a srác egyfolytába magárol beszélt és a bicikliéről. De azelőtt nagyon izgultam. Aztán másnap kimentem egy régi haverrel, s mikor kísért haza megfogta a kezem, aztán a tömbházam elött megcsókolt. Majd jött hozzám öntözni s akkor elcsattant az eslő nyelves. :D még kíváncs vagyok más történetekre is, légyszi még írjatok :)
2011. ápr. 26. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első randim fiatalon volt. Nem is hívnám randinak mert a barátnőmmel együtt mentem xD Bevásárló központban császkáltunk nem volt semmi különleges. Utána egy másik srác vitt el focimeccsre az nem volt valami izgi. A harmadik alkalom 16 éves koromban volt egy teházban voltunk ahol a földön vannak párnák és ilyen mini asztal. Feküdtem a srác ölébe simogatta az arcom meg a hajam és akkor csókolóztam először. Egyből nyelves, nem tudta, hogy még sosem csináltam xD Vicces volt :) Nem jöttünk össze lelécelt egy másik csajjal de nincs harag xD
2011. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első randim meg csókom egy felnőtt hapsival történt.

Szerencsére sikerült törölnöm az agyamból, már csak foszlányok rémlenek. :D

2011. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első randi: felejthető.

Első csók: felejthetetlen... akkor még azt hittem, a boldogságtól, azóta már a kín miatt...

2011. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Első randim hát... nem volt rossz, de így visszagondolva kár volt annyit paráznom előtte. Tiszta ideg voltam. De végül jól éreztem magam a sráccal, kedves volt, vicces, fogalma nem volt róla, hogy nekem az a randi életem első randija. De nem történt semmi, se kézfogás, se csók, csak két puszi. Tulajdonképpen semmiben nem különbözött egy haveri találkozástól. Többször nem randiztunk, de azóta is jóban vagyunk.

Első csók még nem volt, mert mással nem randiztam azóta.

2011. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A mostani barátommal 1 hónapja találkoztunk már majdnem kettő. Sétáltunk mindenfelé, megfogta a kezemet. Nagyon jól esett, mert ez azt jelentette nekem hogy kötődik hozzám. Elég hideg volt még akkor, én nagyon fáztam, ő megölelt és adott az arcomra egy puszit. Már ment le a nap és mi sétáltunk egy patak felé. És ahonnan lehetett látni a naplementét ott megcsókolt. Csodálatos volt. (Most hogy ezt leírtam megint találkozni akarok vele.)
2011. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első randim egy barátnőm volt osztálytársával volt, igazából félig vakon, mert nem ismertük egymást, a srác jelölt be, meg írt rám facebookon. Kérte, hogy találkozzunk, sokáig kérte, végül beleegyeztem. Pontos volt, puszival köszöntött. Kedves, mosolygott, és mindig volt témánk, sokat nevettünk. Eredetlileg vízipipázni akart elvinni, de én azt nem akartam, ezért találkoztunk egy másik helyen, és csak sétáltunk, végül kitalálta, hogy menjünk a Margitszigetre. Leültünk egy padra, NAGYON SOKAT BESZÉLTÜNK, nagyon jófej volt, az idő hiphopp, csak úgy elment. A vége felé kezdett furcsán viselkedni, amikor a buszon voltunk. Puszival köszönt el. Aztán jódarabig nem írt (hívni nem tudott, nem volt mobilja) ígyhát írtam neki, h köszi a napot, jó volt. Arra azt írta, hogy ja, igen, jó nap volt:) Aztán írtam neki, hogy ... , erre visszakérdezett, h mi a baj. Azóta nem válaszolt a leveleimre, mire én megharagudtam rá, és letiltottam. Nem is gondoltam rá, hogy ez volt az első... Azt hittem, hogy lesz valami, mert eléggé tetszett a srác, jól éreztem magam, és jók kijöttünk, kedves volt. De hát, úgy látszik, ő nem érezte magát jól... Az első csók még nem volt meg.
2011. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!