Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 40-50 éves férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-50 éves férfiak miért igénytelenek?

Figyelt kérdés

Először is, bocs az általánosításért, de ez a tapasztalat.

Míg ez a korosztály elvárja az ilyen korú nőktől, hogy csinos legyen,ne lógjon a melle,stb....ők meg nem adnak magukra.Miért?Miből, miért gondolják, hogy a nők igénytelenek a partnerükre?Miért csak a nők tetszenek?Ők miért nem akarnak nekünk tetszeni?

Ez azért jutott az eszembe, mert az egyik közösségi oldal ismerkedős oldalán olyan képek vannak, hogy én nem hiszem, hogy komolyan gondolják, azokkal lehet ismerkedni...

Vagy pl..egy ideje beszélgetek onnan valakivel..(ami kép, képek fenn vannak róla jók)megbeszéltünk egy találkozót hétfő du ra.

Eljött egy kopott nadrágba, szakadt öv, nagyon bolyhos póló, koszos sport cipő.Az ápolatlan borostáról már ne is beszéljünk...

Már teljesen bizonytalan vagyok, én tenném magasra ezzel a mércét?Ááááááá az ápoltság az alap nem?

Kinek milyen tapasztalatai vannak?


2011. ápr. 27. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mind olyan. Neked peched volt. De némelyik azt hiszi, hogy ettől fiatalos.
2011. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

18. 17 vagyok.



Ennek a korosztálynak az ifjúkorában voltak a hippik.Azokat utánozzák. Belsőleg még tininek érzik magukat.

2011. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én már láttam sok jó megjelenésű 40-50 között férfit.

16/L

2011. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jó neked.... :D

akkor teljesen más felé járnak mint én....

ez is....még ő volt megsértődve, mert azt mondtam "élőben"nem jön be...

2011. ápr. 27. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rossz a mintavételed.

egyszerűen arról van szó, hogy az a pasi, aki 40-50 évesen egyedül van, az (tisztelet a kivételnek) nem véletlenül van egyedül.

2011. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsunk, nem mindenkire igaz. Az emberek nagy része idősebb korára igénytelenebb lesz. Összetett dolog. Lustulnak, nem érzik annyira a szagokat stb.
2011. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

ezért kell minden korosztálynak feltétel nélkül a 22 éves fiúkkal szexelniük,ja az idős mammerek kivételek mert azok igénytelenek 50 év felett....

22f

2011. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze jövőre meg 23-al ugye? :D
2011. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
A nők addig nem lesznek egyenjogúak a pasikkal, míg nem tudnak végigsétálni az utcán kövéren, kopaszon, toprongyosan, azt gondolva magukról hogy ők a világ közepe és mindenki kívánja őket...
2011. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te se vagy egy nagy igényesség ha utolsó semmire való társkereső honlapokról akarsz ismerkedni.

Hidd el a külső nem minden. Attól mert te csini vagy még egyáltalán nem biztos, hogy agyilag is normális vagy.

Mert szerintem normális épp eszű ember nem ismerkedik társkereső honlapokon.

Áááááá a normális ismerkedési kör alap, nem?

2011. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!