Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Benne lennétek egy románcban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennétek egy románcban a szomszéddal?

Figyelt kérdés
Igazán furcsa helyzetbe kerültem, mert a szomszéd srác nyilvánvalóan beindult rám, elvagyunk, sokat beszélgetünk, én szoktam átjárni, mert én jobban átjárhatok, mint ő.. Én 18 leszek, a srác meg 27 éves.. Van egy másfajta dobókockája, olyanok vannak rajta, mint 'csókolj meg', stb. Egész este azzal dobott, fel is olvasta az eredményt, mikor felálltam, hogy hazamenjek, dobott még egyszer, közölte: 'csókolj meg'. vigyorogtunk egymásra, kérdi, nem félek-e tőle? mondom, miért félnék? ő: 'nem félek a végkimeneteltől?' nem válaszoltam erre, végül nem volt csók, pedig közelebb jött, és újra, de kibújtam a karja alatt, korainak éreztem akkor. Akkor este valamijét is megnéztem, vissza akarta venni, és viccesen elkezdtünk birkózni, földre is kerültem, de jó volt nagyon :D mikor lementem, anyja mondja: 'azt hitte leszakad az emelet' :D Meg volt vacsorázás nálunk, összejött a két család, és egész este az asztal alatt a lábfejem simogatta a lábával, mikor kimentünk mindannyian, akkor hozzám ért, karomat megsimogatta, és vigyorogtunk egymásra. Nem tudom, mennyire lenne jó/rossz, ha lenne mondjuk csók.. Vagy ne kockáztassak inkább? Mit akarhat egyáltalán? Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 29. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent bele :D
2011. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos le akar veled feküdni. Legalábbis idővel. :) Annak előbb utóbb meg kell történnie. Menjetek el sétálni vagy valami egyéb.
2011. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem lennék benne, mert az egyikben csak fiúk, a másikban pedig csak ronda lányok laknak. amúgy kényes kérdés, mert mégis csak szomszédok vagytok, ismeri egymást a két család stb... ez kezdetben lehet szép és jó, de lehet pokoli sza*r is. elgondolkoztató... bár ha lenne egy fiatal csinos kiscsaj a szomszédba aki átjárna birkózni, hát nem is tudom :) meggondolnám :D
2011. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: kapcsolatot is akarnál esetleg a csinos szomszéd csajjal, ha bejönne nagyon, és mindig elvagytok, vagy csak szexre kellene, mert közel van?
2011. ápr. 29. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:
hm... mint ahogy írtam nagyon elgondolkodtató! inkább csak szex. de hát ki tudja? mivel nagyon elképzelt helyzet. persze azt is le kell szögezni, hogy leginkább egy lánnyal szexelnék, de Ő nem fog a szomszédba költözni, így csak szex lenne azt hiszem...
2011. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de 27 éves és az anyjával él? Ráadásul egy 17 éves lánnyal is kavar...elég szánalmas a gyerek neharagudj, az ilyet feltudnám rúgni. Elég hülye leszel ha belemész a megfektetlek játékába.
2011. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régen volt a szomszédságomban egy fiú barátom és a szüleink össze jártak. Majd nem az a szitu mint nálatok.A barátságtól többet akart, meg csókolt és az valami katasztrófa volt ,ettől kezdve minden meg változott.Mára már csak köszönünk, és ennyi.Ha meg akar csókolni engedd és döntsön az érzésed.Mivel egy 27 éves férfiről beszélünk ez a játék amit "művelt"veled elég gyerekes.Ebben a korban már illő volna a részéről, hogy barátnő legyen. Volt egyáltalán már kapcsolata. Ha belemennél ebbe a viszonyba, azt is vedd alapul a szülők jószomszédi viszonyát.Kérdezz rá konkrétan.Nincs veszteni valód, menj elébe.
2011. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha netán megtörtént a kapcsolat írd meg, hogy ezt vártad vagy nem.
2011. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sokat csókolóztunk, igazán édes, látszik, hogy nem arra megy, de gondolom kívánja, persze melyik pasi nem? És igazán élvezzük az együtt töltött órákat, szerintem lehetséges hogy kapcsolat lesz ebből hamarosan, beszéltünk már róla, de írok majd megint, ha lesz fejlemény :)
2011. máj. 16. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Írd meg a szexrészleteket is: )): :):):):
2011. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!