Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon lessz nekem barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lessz nekem barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem is tudom...lehet hogy okostojás vagyok de azért egy lányért akár őrültséget is csinálnék mert a barátaim tudják...
2011. ápr. 29. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, és hol laksz? ^^
2011. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
lehet hogy en vagyok hulye,de nem értem a kérdést....
2011. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
15 leszek, somogyban lakom...persze nem akaok sietni semmit a lányokkal csak hát egy se mondott nekem oly szépet mit én mondok nekik pedig nem vagyok bunkó
2011. ápr. 29. 21:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy tán a mostaniaknak nem tetszik a szép szó
2011. ápr. 29. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy lesz barátnőd, csak várd ki ;) először csak barátkozz, ismerkedj csajokkal, mint barát a baráttal, és a baráti viszonyból alakulhat ki szerelem! első válaszoló voltam, 17/L
2011. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
... a fogalmazásmódodból az jön le nekem h neked nincs vmi sok önbizalmad...
2011. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyet ne mondj, hogy a mostaniaknak nem tetszik a szép szó, ne légy bunkó, mert szerinted 'az a divat'! mi csajok az izgalmas, normális, esetleg kicsit rosszfiúkat szeretjük, akik mellett nem lehet unatkozni :)
2011. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kössz a biztatást

Utobbinak: Azért egy lányért mégsem lopnék meg mennék börtönbe meg ha megcsalna nem verekednék érte ha tudom hogy a másiknak van igaza

2011. ápr. 29. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ronda, akkor lesz.
2011. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fetus válasza:
Most olvasom a kérdésed s az egyik mondatodból megragadtam azt,hogy 15 vagy! Nem vagy elkésve egyáltalán,én 20 leszek és nekem sem volt még barátnőm! Úgy vagyok mindezzel,hogy ha lesz akkor lesz,ha nem ,nem! Neked viszont azt tanácsolom,ha megfogadod persze(nem kötelező)ismerkedj sokat! Üdv.
2011. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!