Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben mit tesztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tesztek?

Figyelt kérdés

Vasárnap találkozok valakivel, akiről még csak képet láttam. Küldött párat és azt kezdtem nézegetni, hogy lehet, hogy kisebb lesz nálam.

Lányok ti ilyenkor mit csináltok?

A másik meg az, hogy mivan, ha "vicces" lesz a hangja és elnevetem magam, vagy épp annyira megdöbbenek, hogy válaszolni sem tudok neki?


Ja igen és még valami: 2 vagy 3 puszi köszönésnél?


2011. ápr. 29. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
egy ehhez hasonló kérdés volt az előbb egy lánytól is xD hát leghamarabb elneveted magad, ő megsértődik és többet nem beszéltek :P
2011. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem lennenek ilyen problemaim. 3 puszi. annal tobbet ugyse szoktak adni. meg hat olyan sok vicces hangu ember van. istenem ha enyire stresszeled magad akkor minek mentel bele egy vakrandiba. ha gaz a helyzet. kimesz mozsdoba es otthagyod
2011. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem kéne így rágörcsölni a dologra. vagy fél tucat vakrandim vagy félig meddig vak randim volt, és mindig úgy álltam hozzá hogy lesz ami lesz veszteni úgyse vesztek semmit. ha ilyeneken aggódsz hogy mennyi puszit adj akkor lehet h kellemetlen helyzetbe kerülsz amiatt h nem fogod tudni h jajj most 2 vagy 3 puszi. tök mind1 nem ezen fog múlni.
2011. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez vicces. Kb. 1 hete velem is ez volt. találkoztam egy lánnyal akit csak képen láttam. és most együtt vagyok vele.

*ne izgulj.élvezd.

*ha vicces a hangja és elröhögöd magad, mond h eszedbe jutott 1 vicc. és meséld el neki. utána megszokod.(remélhetőleg) a hangját.de erre én nem adnék sok esélyt. meg nem ezzel foglalkoznék.

*még jobb ha felhívod előtte.

*puszi? 1x űen mond neki. : Szia, kapok 2 puszit?

*legyen mindig valami téma ! erre van egy trükköm.egyszerű , és tanulásban is megkönnyíti a dolgod. tehát: *- Az úton oda felé kezdj el magadban témaköröket felsorolni. pl.: Legyen most az időjárás.(F-fiú L-lány)

F:Mit gondolsz az időjárásról?

L:Hát szerintem.....

F:Igaz, meleg van.

L:Szerintem is.

F:Ilyen jó időben kéne menni strandra.

L:Igaz.

vagy

F:Ilyen időben kéne egy fagyi.

L: Az jól esne.

vagy

F:Kéne keresni egy árnyékot.

L:jó.

*Tehát olyan témákat sorolj magadban fel amiből ki tudsz hozni egy újabb témát.

*Mindig nyílt kérdést használj. Hogy ne sülj be és ne legyen az a kínos csönd. : )pl. Szereted a fagyit? igen.

vagy

Mit gondolsz a fagyiról?

hát szerintem a fagyi...

és mondja mondja és mondja :D

Légy vicces.És a randi vége felé térj rá h meg kéne ismételni. A 2. randin meg megfogod a kezét és csók és boldogság.

2.randi:

Gyorsan írok pár tanácsot vagy h nekem hogy sikerült :D

Puszi köszönésnek. Arcra. Menyetek sétálni . Beszélj általános dolgokról , pl: hova jársz suliba, szereted-e a sulidat ..stb. Ismerd meg. A randi vége felé mikor már mentek haza, ülj le egy padra. Vedd elő a telefonod, és írd bele ezt: Szia, valamitel akartam már mondani. Csak nem tudom hogy hogyan. Gyere, sétáljunk egyet és elmondom az alatt. (lehet h szóban mondod , de szerintem ezt azért jobb így.) Mikor fel álltok a padtól, mentek pár lépést és FOGD MEG A KEZÉT . Határozattan . Ez fontos. És ha elveszi, pl . megnézi a telefonját, fogd meg újra. A randi végén mikor búcsúzás van, adj neki szájra puszit, vagy smárold le. Inkább smárold le. Bár annyira elsőre ne nyelvesen, kicsi fogd vissza magad azért :D És ennyi.rem.segítettem.

2011. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!