Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasított első csók következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított első csók következményi mik lehetnek?

Figyelt kérdés

2. randin meg szeretném csókoni, de mivan ha visszautasít? Mien következménye lehet?


15/f


2011. ápr. 29. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld csak simán egy szájra puszival. de ne úgy hogy észrevegye. legyen meglepetés, mikor egyáltalán nem számít rá. aztán a reakcióból úgyis tudni fogod hogy mit szól hozzá :)
2011. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elhajol. Ennyi. sok következmény nem lehet.max pofon csap de az elég béna lenne(az ő részéről)


*1tipp. ha megfogod a kezét és mentek egy útszakaszon, kb 10 percet és nem engedi el a kezed, vagy elengedi de utána vissza megfogja utána megcsókolhatod(Y) de semmi féle képpen ne egyből a csók. ha nem akarsz egy nagyot koppanni. :) győződj meg róla h ő neki is bejössz.

2011. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most valami súlyos lelki megrázkódtatásra gondolsz, ami kihat az egész életedre?

Nem lesz semmi következmény, maximum kellemetlen lesz, de mivel valószínűleg még nagyon hosszú életed lesz, fog érni pár visszautasítás. Némelyik elég kemény és sokkoló lesz, amikhez képest egy második randin visszautasított csók semmiség.

2011. ápr. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második randin még nehogy magadra vegyél ilyesmit :D Nem biztos, hogy könnyen akarja adni magát ami egyáltalán nem baj, vagy még nem csókolózott soha, vagy még nem ismer annyira, hogy bízzon benned.. ezer variáció van. Ha nem engedi majd akkor terelésképp öleld meg utána, hogy ne csak nézzetek egymásra :D Amit az első két válaszoló írt azok pedig jó ötletek szerintem :) Hajrá;)
2011. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az első visszautasított csók következménye lett, egy későbbi igazi csók, aztán egy még mindig tartó 5 éves kapcsolat! :) Szóval bármi lesz ne add fel...

Én túl korainak gondoltam akkor azt a csókot,és nem voltam benne biztos,hogy akarom azt a kapcsolatot,ezért nem hagytam...

2011. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!