Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit teltebb vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit teltebb vagyok az átlagnál és egyik osztálytársam sem akar lefeküdni velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 vagyok és már minden osztálytársam elvesztette a szüzességét csak én nem.

Már több osztálytársamnál bepróbálkoztam, de leráztak és el is terjedt rólam, hogy úgymond már nagyon viszket nekem.

Amúgy milyen érzés? Gondolom, hogy felálljon egy fiúnak, előtte szájjal kell, gyakoroltam, hogy mélyre be tudjam venni, mert azt olvastam, hogy szeretik.


2011. ápr. 30. 00:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én lefekszem veled szívesen. :D
2011. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
jajj én is találkoztam már ilyen szexőrült disznóval, egész este kajtatott utánam és mondta hogy szexeljek vele mert véletlenül rámosolyogtam.
2011. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azért félek így az interneten összejönni valakivel. Amúgy Bp-i vagyok, te?
2011. ápr. 30. 00:59
 4/24 napietus ***** válasza:
talán nem az alkatod miatt van ez, hanem azért, mert már mindenkinek felajánlkoztál. helytelen volt, változtass ezen a viselkedéseden szerencsére a világ nem az osztályodból áll :) de nem vagy elkésve semmiről, még nagyon fiatal vagy.
2011. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én is Bp. És tőlem nem kell félned. :)
2011. ápr. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mert amúgy rendes vagyok, de ismerkedjünk meg, és meglátod. :D
2011. ápr. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, tartok tőle.
2011. ápr. 30. 01:04
 8/24 anonim ***** válasza:
Jaj. :) Ismerkedjünk meg. :) Maximum ha nem vagyok szimpatikus, akkor ejtjük a témát. :)
2011. ápr. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha már az összes fiúnál bepróbálkoztál, talán bevethetnéd a bájaidat valamelyik tanárodnál is.
2011. ápr. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
talán fogyjál le...
2011. ápr. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!