Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondhatom a csajnak 1-ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatom a csajnak 1-ő alkalommal, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

a suliban szoktunk szemezni és oda szeretnék menni hozzá. mondhatom neki azt hogy tetszel nekem el szeretném kérni a telo számod vagy v.mi hasonlót. Nem szeretnék bunkó lenni légyszi segítsetek (15 évesek vagyunk mind a ketten)


köszi


2009. márc. 8. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez lehet eleinte egy kicsit tolakodó lenne. ha így kezded, akkor főleg. próbáld meg rávezetni először a dologra, utána mondd csak meg neki.
2009. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönne ha csak ugy oda jönne egy fiu,de biztos meglepödnék.De ebből azt szűrném le hogy nem akar semmi komolyat...inkább csak beszélgessetek,bokolj neki majd aztán mond meg neki(ha szemeztetek meg ilyesmi akkor am szerintem már levette)
2009. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne mondd a szemébe, hogy tetszik neked, inkább dicsérd meg a haját, ruháját és tudni fogja:)

2009. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele valahogy beszélgetni, és majd idővel eljuttok oda, hogy megadja a számát, meg randira megy veled ha hívod. Semmiképp se mondd meg neki, mit gondolsz róla, mert ajtóstúl rontani a házba nem mindig biztos módszer.
2009. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha valaki megmondja, mit akar. Nekem nem lenne tolakodó.
2009. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!