Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Iwiwen meg kellett változtanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iwiwen meg kellett változtanom a családi állapotom mert sok srác beüzengetett meg ismeretlenként jelölt. Miért ilyen bénák a pasik?

Figyelt kérdés
Idegesítő.Miért ilyen bénák a pasik vagy élőben nem mernek ismerkedni?Csajok nektek is üzengetnek?
2009. márc. 8. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasik nevében, köszönöm de nem vagyunk mind bénák, vannak páran de nem kell általánosítani.
2009. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azt jelenti h bénák...az h bejelölnek? na és? engem is szoktak. Így próbálnak ismerkedni, tudatni h bejössz nekik, most ezen mit vagy úgy oda? Inkább örülj neki h népszerű vagy:)
2009. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem jelölgetnek. Talán mert a képek közt ott vagyunk a barátommal :) Ha annyira nem tetszik tegyél fel egy képet magadról meg valami haverodról, és írd oda hogy pl. "Zolival" aztán lekopnak. A családi állapotod meg rejtsd el. Ennyi. Szerintem.
2009. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thurston ***** válasza:
100%

Tényleg elég béna dolog ez az iwiw-es ismerkedés, de azért ne általánosítsunk... ˘.˘


-C-

2009. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te milyen képeket rakosgattál fel magadról, hogy jelölgetnek. Vannak lányok, akik olyan képeket raknak fel, hogy pfff... már csak egy telszám hiányzik bizonyos képekről meg az, hogy "teljesítem minden vágyad, hívj most- emelt díjas" :D Vagy az ujjszopogatós képek, nyalóka a szájban, stb...

Ha nem ilyen provokatívak a képeid akkor valszeg szép csaj vagy, azért jelölgetnek, ennek örülj. Ha provokatívak, akkor meg ne csodálkozz :D

2009. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
de vannak sajnos olyan bunkó emberek is, akiket nem nagyon érdekel, h kapcsolatban és h ott a párod képe. látja, s leszarja, mert ugyanúgy ír iwiwen+ bejelölget...ennyit erről:D
2009. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

22:18

Béna az iwiwes ismerkedés?

Én soha nem ismerkedtem ilyen helyen, csak életemben egyszer...azóta a menyasszonyom a lány és nagyon szeretjük egymást.

Kérdezőnek:

Lehet élőben is ismerkednek meg iwiwen is szeretnének, szerintem ebben semmi béna nincs, honnan tudod mekkora macsó egy szórakozóhelyen, És ne általánosíts.

2009. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért neten ismerkednek mert személyesen nem mernek, félénkek, talán túl sokszor utasították el őket vagy ki tudja...ui: ne általánosíts!
2009. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindjárt általánosítani, ismerkedési téren ti is elég bénák tudtok lenni. Az meg sem fordult a fejedben, hogy jól nézel ki? Volt már barátod?
2009. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így jobb, hogy átallitottad?
2021. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!