Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-16 éves lányok, nálatok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok, nálatok mi az ami bejön egy fiúban? És miért számít a legtöbb lánynak az hogy a gyereknek facebookon legyen minimum 120 képe és akk. tuti hogy jófej? Ha meg pl csak 15 van neki akkor csicska vagy valami

Figyelt kérdés
Gondolok ilyenkor arra milyen frizurájú fiúkat szeretsz, mit szeretsz benne ( vicces , rosszfiús stb ) mi számít neked annak:D szóval mik azok amiért "szereted" , köszi:)
2011. máj. 5. 19:02
1 2
 1/13 hümi ***** válasza:
100%
Neee már megint a facebook... Engem nem érdekelne, hogy hány képe van, én a 120képeseket nem is bírom, nem is jöhetnek szóba :DD Egy fiút a nem frizuájáért fogok megszeretni, legyen jó fej, vicces, tudjak vele hülyéskedni, jókat dumálgatni, szeressen engem :D ..am akinek 120képe van azok olyan kis "páwa" szolizós fiúcskák :D
2011. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Az a szomorú igazság hogy a 15-16 éves lányok manapság a kis homokos kinézetü fiúkat szeretik. Ha vársz néhány évet az igazi nőket már nem érdekli hány képed van facebookon. Legyél aranyos és kedves, vicces is lehetsz de erőltetetten semmikép azt nem birják. De van aki egész más tipus és a "rossz fiúkat" szereti. Az se árt ha sportosan nézelki ( test nem ruha). Ezek az átlag dolgok,de ruha frizura ilyesmi minden csajnak más jön be. 18F
2011. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
61%

nekem nem számít hogy face-en 120 képe legyen igazából az sem zavar ha nincs facebook-ja...kezd elegem lenni a facebook függőkkel mintha nem lehetne nélküle élni.. -.-


am nálam frizura kicsit sem számít. én szeretem azt is ha kócos mikor reggel bejön meg ilyenek..

a kinézet sem igazán számít csak annyiban hogy szimpatikus-e vagy sem..

őszinte, kedves, vicces, szeresse az állatokat,hűséges, bátor de olykor félénk, és ne csak szórakozni szeressen hanem ha segíteni kell akkor ő ott legyen, ne cigizzen, és ne piáljon rendszeresen. meg egyáltalán ne de ha alkalmanként iszik vmit nem számít.. ( jó tanuló 4 5 átlaggal de még a 3-as is belefér)

nem kell hogy kigyúrt izmai legyenek. de azért ne legyen kocka hogy egész nap a gép előtt üljön.

röviden ennyi.. :)

2011. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
En 15/L vagyok,nekem az szamit,hogy jol nezzen ki,legyen nemi izom rajta,es erezzem magam bitonsaba vele
2011. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
*biztonsagba
2011. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mivel nekem nincs facebookom, nem tudnám megnézni, h hány képe van, de valahogy nem is érdekel. Egy fiuban nekem az számit, h okos legyen (aki facebook-függö, az nálam az okos kategoriábol már kiesett...), hasonlo témák érdekeljék mint engem, legyen humora, nem árt ha hasonlo zenéket hallgat (bár ez nem olyan fontos). Külsöre annyi, h ne legyen ápolatlan, kövér, pattanásos. Szeretem az extrémebben kinézö fiukat, de egy "átlag" ember is meg tud fogni, ha nem agymosott, szánalmas divatember. De ha már a frizurát külön emlitetted néhány kép az ideál hajakrol:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és 15l
2011. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs facebook-om, még is tetszettem két lánynak. :)
2011. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát figyi sztem zér tulzool mer nekm elég fura az izlésem nekm az jön be aki kicsit min izmos mer az sportos és akk már nem otthon lopja a napot de a roszfiuk se rosszak a barátnöimnek meg egész más jön be mer én az alkatot nézem ill a szemeit ők meg az arcát egyébként még nem láttam sp n kívül olyan csicskát a ki 100 képet rak fel magárol :S
2011. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19:41 hej, hej, hej, 15 éves lány vagyok, és nagyon nem bírom, ha valaki csak magáról 120 képet feltesz FB-ra! ;) 1; beképzeltségnek tartom 2; minden hülye végig like-olja, miközben az egész másról se szól, csak "szemüveggel, szemüveg nélkül, jobbról, balról, fentről, ülve, állva..." -.- és hogy milyen fiú jön be? aki értelmes, normális, kedves, lehet vele beszélgetni, olyan művészlélek, mint én :)
2011. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!