Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora korkülömbség sámít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülömbség sámít a csajozásnál 14 éves korban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 09:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem 12 évesre gondoltam

13-15 re

2011. máj. 6. 19:57
 12/13 anonim ***** válasza:
a lányok nem nagyon szeretnek tőlük fiatalabb fiúkkal randizni/kapcsolatot kezdeni. de persze vannak kivételek, ez a lányon is múlik, de valószínű hogy egy 16 éves lánynak nem kell egy 14 éves fiú. a fiatalabbak meg szerintem túl fiatalok ehhez max egy 13 éves lány, de ott meg egyértelmű hogy nem gond az az 1-2 év.
2011. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sztem egy 14 éves srác inkább az "idősebb" csajokat nézi meg, nem hiszem, hogy egy 12éves lány álmai nője. Sztem kb 2év még reális. De igazából tökmindegy, ha viszonzásra talál, akkor akár lehet egy 18éves barátnőd is!:)
2011. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!