Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jött el az első randira....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött el az első randira. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos, kedves fiúnak ismertem meg. Face-en lebeszéltünk egy találkát. Odaértem, megcsörgettem és erre visszahív hogy ő nem tud jönni, de face-en írt üzenetet csak biztos nem vettem észre. Most hagynom kéne az ügyet?
2011. máj. 7. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Így jártál. A kedvenc részem még mindig a Facebook az egész történetben:D
2011. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de milyen okból nem tudott elmenni?

mert ha pont nem ért rá,az akkor gáz.tegyél még egy próbát,és ha akkor is hoppon maradsz,akkor hagyd az egészet.

2011. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát sztem azért ha lemond vki egy randit, akkor azt azért minimum telefonon kéne közölni, nem face-en, mert van aki mondjuk heti egyszer lép be, és nem látja. és mivel mondtad, h visszahívott, ezek szerint van pénz a telóján, hívhatott volna.
2011. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hogy ez mekkora köcsög pali:S igy cserben hagyni egy lányt egy megbeszélt találka után(legyen az facebookon is)Egyet értek az előttem szólóval, telefonon tényleg tudta volta köszönni, igy most lehet hogy egy jót tudott röhögni rajtad.Szerintem később bocsánatot fog kérni, de a te helyedben akárhogy is legyen egy ilyen hiba után befejezném vele a kapcsolatomat.
2011. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
köszönni de hülye vagyok közölni-t akartam bocs:D:D
2011. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, max. akkor ne hagyd a dolgot, ha bocsánatot kér, és nagyon teper következő találkáért. De ezek után szerintem te ne keresd a társaságát.
2011. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ismerem magamat többet hozzá sem szólnék egy ilyen alakhoz!
2011. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem tud egy tuti alibit h mért nem tudott elmenni a randitokra, akk törtöld ki a számát a telefonodból őt magát pedig az életedből de örökre:)
2011. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha nem ment el és nem hívott,nem küldött sms-t akkor hagyni kell!Nincs értelme ....
2011. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!