Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hivjam a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hivjam a barátomat?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ismerkedek,és bejövünk egymásnak.Viszont én idáig minden pasimat "drágámnak" hivtam,de ez már unalmas,és kellene valami változatosság.

Ezért szeretném ha segitenétek nekem,főleg fiuk,hogy hogyan szeretik amikor hivják őket?


2011. máj. 8. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a viszony mélységétől is függ. Szívem, egyetlenem. De lehet, hogy a becenevén szólítom. vagy Péterem. Sándorom stb.
2011. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AVATAR282827 ***** válasza:
először a nevén, vagy a becenevén, aztán később meg szólíthatod, kicsimnek, vagy valaminek, de túl nyálas ne legyen, főleg társaságban, mert arra ugranak a pasik...
2011. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátom sztem a szerelmemet szereti a legjobban :D.. de ezt azért nem mindig mondom neki :).. Ezen kívül a mindennapos megszólítás a szivem és az édes(em). Én a drágámat csak akkor mondom ha nem tetszik valami xD (Jólvan drágám.. értem drágám->totálisan nem értek egyet vele xD). Ha olyan aranyos akarok lenni akkor kincsem.. Asszem ennyi:D..
2011. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem "Aranytündérbogárvirágoskismacskafülesmackóm" lenne a megfelelő :)
2011. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike nektek :))) valszeg valameik/ek meglesznek és beis vállik :)
2011. máj. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!