Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban ilyen kevés a kaposvár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen kevés a kaposvári fiú? Kicsit gyanús.

Figyelt kérdés
Most fogok Kaposvárra költözni,és gondoltam,körül nézek pár oldalon,hogy milyenek az ottani srácok,meg hasonló. :D Tudom,hülyeség,de mégis kíváncsi voltam rá,a budapesti élet után mi vár ott. Kerestem Iwiwen,Myvipen,Facebookon,társkereső oldalakon... Alig van valaki... Nem csak Budapesthez viszonyítva,bezzeg Veszprémben meg Csongrád megyében meg Szolnokon... Mindenhol vannak,csak pont Kaposváron vagy legalább is Somogy megyében nem?! Vagy csak nem élnek "internetes közösségi életet"? kicsit sokkolt a dolog. :S
2011. máj. 8. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arrafelé nem divat kiírni a nemet az adatlapra :D Vagy nem tudom :-)
2011. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minden lehetséges :D Vagy nem annyira netfüggők...
2011. máj. 8. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Kaposvárt többnyire lányok és ufók lakják.
2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ne mondj ilyet, ha nem vesznek fel, ahová eredetileg akarok, akkor oda megyek.:D
2011. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én Kaposvár felé lakom:D


lassan 18/F

2011. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Azt tudnod kell Kaposvárról, hogy egy punnyadt hely minimális szórakozási lehetőséggel. Budapest után úgy fogod érezni mintha egy eldugott faluban élnél, ne várj ettől a várostól semmit.
2011. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Majd meglátom :) Budapestből úgy is a túlzott nyüzsgés miatt van elegem. Nem valami felemelő a folytonos belvárosi zaj... :S De ez mindenkinek egyéni. Nekem személy szerint nem tetszik Budapest,nem az én világom.
2011. máj. 8. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ott normális emberek laknak és leszarják az ilyen baromságokat.

Az "internetes közösségi élet" kifejezés pedig egyszerre elkeserítő, szánalmas és nevetséges.

2011. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam másképp megfogalmazni,bocsánat... Mondhatnám azt is,hogy nem "kockák" ha ez jobban tetszik.
2011. máj. 8. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a nyüzsiből eleged van akkor itt jól fogod magad érezni.
2011. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!