Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lenne cikibb: csúsztatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne cikibb: csúsztatni a találkát vagy megjelenni így?

Figyelt kérdés
Az történt hogy lenne egy találkám egy lánnyal, akit még nem ismerek, csak egyszer láttam, de akkor elhívtam randizni. Viszont most sebes az arcom egyik oldala, mert elestem pár napja és sikerült lehorzsolni egy kb 3cm-es felületen. Nem olyan vészes és az első benyomás már megvolt elvileg, de akkor is úgy érzem h kellemetlen lenne így megjelenni? Szerintetek? Esetleg erre hivatkozva csúsztassak?
2011. máj. 9. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan, így leszel menő.
2011. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjél. Ha e miatt dob, akkor úgy sem érdemes vele kezdeni.
2011. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj csak el egyet értek az elöttem szólóval!!!
2011. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem se mondd le, elmagyarázod neki, mi történt, nem nagy ügy
2011. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem attól félek h dob. hanem attól hogy rossz benyomást keltek az első találkán. amúgy köszi a válaszokat. kezdek bátorodni. :D
2011. máj. 9. 14:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a csajtól függ.

Elmehetsz nyugodtan, de ha olyan a csaj, akkor azt fogja hinni, hogy verekedtél, vagy részeg voltál, stb.

De az is lehet, hogy úgy gondolja, hogy megbotlottál valamiben.

Tehát ez teljesen a csajtól függ, de ha kedvel téged, akkor bármitől is van az a seb, nem fogja zavarni őt. :)

2011. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt hogy a zöld manóval harcoltál csak megvágott az egyik pengéje.

De tedd hozzá azt is hogy te nyertél :D

2011. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsónak: :D:D:D meggondolom. :D
2011. máj. 9. 14:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
mond meg a csajnak telefonon igy poénosan,hogy történt valami gáz.Elestél és lehorzsoltad a képedet:D és ha nem mongya le ő,akkor sztem egyáltalán nem fogja zavarni:D remélem segítettem:D
2011. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. :) közben meg arra módosult a hozzáállásom hogy lazára veszem a dolgot, mert akkor egyáltalán nem fogja érdekelni és maximum 5 perc alatt megszokja. :)
2011. máj. 9. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!