Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy fiú, egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy fiú, egyszerűen leblokkolok. Miről tudnék beszélni egy pasival?

Figyelt kérdés
Nem jut semmi az eszembe, amikor az illető fiú ott van a közelben, nem tudok semmiről sem beszélni vele. Sőt még msnen se... Ilyenkor nem jönnek a témák... :S Olyan dolgok kellenének, amikről tudnék beszélni egy fiúval!
2009. márc. 10. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
sport, filmek, zene, hova jár bulizni, tervei a jövőben, mi a kedvenc kajája/állata/színe, informatika (magyaráztasd el vele hogy kell vmilyen programot írni/filmet letölteni/aviba konvertálni, egy szót se fogsz érteni belőle viszont ő odáig lesz h valakit érdekel amiről beszél :) persze sok függ attól is h mennyi idősek vagytok (ha idősebbek jöhet a gazdasági válság mint téma, esetleg a jelenlegi kormány szidása/magasztalása, kinek hogy tetszik :P)
2009. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért próbáld olyanról kérdezni, amihez legalábbis hozzá tudsz szólni. Ciki, ha kiderül, hogy fölöslegesen magyarázott...
2009. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán, hogy mien volt a napja, mi volt a legőrültebb dolog samit csinált, tv/filmek stb. Én is feltettem ezt a kérdést és kaptam azt a vicces tippet, hogy csak egyszerűen kérdezd meg tőle a zimbabwei dollár árfolyamát( de mielőtt totál debilnek néz mosolyogj, és mondd el neki, hogy csak beszélni akartál vele).
2009. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!