Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben hová menjünk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hová menjünk el kicsit kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal (27 F) szeretnénk picit kikapcsolódni, beszélgetni egy nagyot, mert elég feszültek voltunk mostanában. Szerintetek hová menjünk? Én nem nagyon szeretem a táncikálós helyeket. Mit lenne érdemes megnézni itt a városban, vagy hová lehetne beülni, vagy bármilyen javaslatot szívesen várok! Gondoltam rá, hogy elmehetnénk egy borozóba és vhova kajálni is, de tudtok valami olyan helyet, ami nem túl drága? Valamint az egyetem környékét szeretném neki megmutatni:) Előre is köszi a válaszokat! 20L
2011. máj. 9. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én "pösti" vagyok, nem tudok segíteni xD
2011. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el a Debreceni Aquaparkba! K.rva nagy csúszda van ott. Rendesen besz.rsz, ha felülsz rá.
2011. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jó ötlet nagyon, az egyik nap az is lesz lehet... Esetleg még valami más ötletet?
2011. máj. 9. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Debreceni vagy? Mert ha igen, akkor nem tudok sokat mondani, de ha nem, akkor lehet, tudok segíteni :D
2011. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Különben a debreceni nagytemplom környékét tudom ajánlani. :) Barátom ott randizott barátnőjével, áradozott arról a helyről. :)
2011. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rég költöztem fel (suli miatt), de még nem ismerem annyira a várost. Mint már írtam, a disco-s helyek kilőve.
2011. máj. 10. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én debreceni vagyok. :)

Szerintem azt is csinálhatnád, hogy lementek az egyetemhez, majd ott a környéken vesztek mondjuk fagyit, lángost vagy hamburgert és elsétáltok a Nagyerdőhöz. :) Ott van sok pad, csend és friss levegő.

De akár piknikezhettek is, mert van pár tisztás is ott.

18/L

2011. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Köszi az ötletet! Én is már vmi hasonló dolgon gondolkoztam.Most tényleg ránk fér egy kis ligt-os nap sok beszélgetéssel. Ha esetleg még valami új ötlet eszetekbe jut, szívesen várom :)
2011. máj. 11. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!