Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok vagy csajok, nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok vagy csajok, nektek mi a fontosabb, ha tetszik valaki? Tehát legyen jobb teste vagy inkább legyen szép arca? KInek mi a fontosabb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a szép arc.Hiába van jó teste valakinek ha az arca bűn ronda..
2009. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Fenék, arc. Nálam ezek számítanak legjobban a külsőben.

19/f

2009. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
mind a kettő fontos de ha teste nem is a legjobb de még nem az a gusztustalan és az arca álomszép akkor ok
2009. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz ezt így megmondani. Én úgy vagyok vele, hogy ha belenézek a szemébe, és látok valami különleges kisugárzást, ami olyat jelez nekem, hogy bele tudnék szeretni, akkor minden rendben van.
2009. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép kihangsúlyozott szem sokszor annyira megfog, hogy magát az arcot még meg sem tudom nézni, 20 centis körzetéből odaugrik a szemem. Ilyenkor még a test formái kerülnek be az egyenletbe. Ha sikerül az arcot is megnéznem, akkor a testtel kb azonos szinten van.
2009. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figy én arra szavazok h legye szép az arca és a haja , és ne legyen ház méretű, ha ez megvan akkor tuti a dolog... másik meg mondok 1 példát ma látta pont 1 lányt hát úgy a talpától a nyakáig nem volt semmi tyűha , de az arca hát .. legalábbis elgondolkozik az ember .
2009. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez biza nehéz kérdés. Nekem fontos az, hogy ne legyen ronda az arca, de a teste is fontos. Nálam fontos a fenék, mell (abba is az, hogy formája legyen) a derék, a láb. De nem úgy kell elképzelni, ha egyik nem jó akkor már nem is kell.
2009. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
láb arc mell fenék :D
2009. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, hogy nagyon fontos a megjelenés, de a test nálam majdnemhogy nem számít. Tehát mivel lány vagyok, nem zavar, ha nem kisportolt izomállat a fickó, csak azért ne legyen sörhasa meg hurkái. Az arc a fontos, ha látok benne valami számomra szépet, amit imádok nézni, akkor a test már másodlagos. De már megvan az illető, aki mindkettőnek megfelel, szóval köszöntemszépen. ^^
2009. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
nálam a többnyire a fej a fontosabb. amúgy első válaszoló: ezért találták fel a papírzacskót.
2009. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!