Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar valamit tőlem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem, vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

A srácnak van barátnője, egy pár hete kezdtünk ismerkedni, és flörtölésbe ment át a dolog. Véleményem szerint nem viccből írta ezeket a dolgokat, de nem is igazán értem, hogy ha van barátnője miért teszünk úgy mintha nem lenne?

Sose esett még róla szó se. Most lesz pénteken egy buli, ott leszünk mindketten, és azt mondta, majd felkér táncolni ilyenek.. a barátnője is ott lesz.. akkor ezt hogy gondolta? nekem meg tetszik.. de tudom,hogy így nem szabad. Ez tök gáz így..

18/L 18/F


2011. máj. 11. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele a problémádat!! És lehet az is h a barátnőjéből kiszeretett és mégis téged szeret jobban csak arra vár h nálad tuti legyen és akkor szakit a mostanival...sajnos ez általában igy megy:S
2011. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
addig, amíg barátnője van, NE kezdj vele semmit. még ha komolyan akar is tőled valamit! mert amíg ott a nő, addig neki tök biztonságos a dolog, veled hülyülhet, de ha nem jön össze, ott a biztos háttere. meg gondolj bele a csaj helyzetébe, mennyire rosszul esne neki, ha megtudná, hogy te éppen arra készülsz, hogy legyen valami a sráccal (arról nem beszélve, h a srác részéről ez gerinctelen). és ha megteszi ezt a csajjal, és esetleg szakít, majd veled összejön, hidd el, veled is meg fogja tenni.
2011. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen,teljesen igazad van amúgy,nálam is ez a helyzet, úgy lenne a tisztességes, ha otthagyná a csajt( már ha valóban engem akar) és csak utána történne bármi is. nem is akarom engedni,mert eleve, nem engedem,hogy megcsalja, a másik meg tényleg, ha vele megtenné akkor velem miért ne ... na mindenesetre, majd kiderül.. köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!